Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(29-06-2020, 17:55)misfit napisał(a): [ -> ]Bardziej by mnie interesowało czy ktoś już z zamówień majowych coś dostał od Kangurów Smile

"8. maj" nadal w drodze. W międzyczasie zgubiło się jedno zamówienie marcowe (przyszło jedno wcześniejsze i późniejsze, z kwietnia) i częściowo wysłali ponownie a za resztę zwrócili.
Nie do końca wiem gdzie to dac a nowego wątku myślę, że nie ma sensu otwierać.

W Galerii Młociny w Warszawie byłem w sklepie Dealz i u nich jest cała półka z filmami na dvd i muzyką na cd z brytyjskiej dystrybucji. Załączam zdjęcia bo może ktoś jest chętny.
Ale też ważna informacja. Plusem jest cena, ale warto wiedzieć, że to stare pozwrotówki w UK, ze stanem samych nośników często mniej lub bardziej masakrycznym, a i okładki potrafią być zniszczone. Sprytnie jednak towar jest na nowo "oryginalnie" pakowany i ciężko dostrzec te mankamenty. Ostatnio mniej muzyki kupuję, ale znajomi wolą dopłacić parę złotych i zamówić z dodaxa i nie mieć niemiłych niespodzianek.
Orientuje się ktoś po jakim czasie amazon anuluje zamówienie z powodu braku środków na karcie? Skorzystałem z tej promocji na Scarface 4K ale środki będę miał jutro , nie chce żeby mi ta promocja przepadła Wink
Były trzy dni, ale może to jeszcze od konkretnego amazona zależy. W każdym razie po jednym dniu na pewno Ci tego nie anulują z powodu braku kasy na koncie.
No ja teraz tez zamowilem scarface 4k ze statuetka i tez nie mam srodkow na karcie. Wiem ze poczekaja na kase Wink Do konca tygodnia napewno zamowienia nie anuluja bo juz tak robilem.

Wysłane z planety LV-426 przy użyciu Tapatalka
Cebulowe zakupy. Zavvi też nie anuluje. Czekają jakiś dłuższy czas
Witam chciałem się zapytać czy da się kupować zagranicą filmy Blu-ray nie robiąc przelewu internetowego czy paypal czy innymi formami płatności elektronicznej, tylko zamawiając przesyłkę kurierską za pobraniem płatność przy odbiorze filmu. Czy istnieje w ogóle jakiś sklep internetowy z jakiegokolwiek kraju Europejskiego czy Światowego który wysyła za pobraniem płatność przy odbiorze, nie mam karty kredytowej dlatego o to pytam mam po prostu żywą gotówkę. Pozdrawiam.

Jak kupuję filmy w Empiku, Media Markt, DVDMax, Bluedvd czy w Świecie książki to zawsze zaznaczam płatność za pobraniem przy odbiorze i zawsze jest taka możliwość żaden z wymienionych sklepów nie robi problemu a jak jest zagranicą?
(02-07-2020, 12:20)Wolfman napisał(a): [ -> ]Cebulowe zakupy. Zavvi też nie anuluje. Czekają jakiś dłuższy czas

Nie cebulowe a revolutowe Wink Dorzucam kase po tym gdy wiem jaka dokladnie wartość bedzie w PLN.

Wysłane z planety LV-426 przy użyciu Tapatalka
(02-07-2020, 12:41)JVC 4K napisał(a): [ -> ]Witam chciałem się zapytać czy da się kupować zagranicą filmy Blu-ray nie robiąc przelewu internetowego czy paypal czy innymi formami płatności elektronicznej, tylko zamawiając przesyłkę kurierską za pobraniem płatność przy odbiorze filmu. Czy istnieje w ogóle jakiś sklep internetowy z jakiegokolwiek kraju Europejskiego czy Światowego który wysyła za pobraniem płatność przy odbiorze, nie mam karty kredytowej dlatego o to pytam mam po prostu żywą gotówkę. Pozdrawiam.

Jak kupuję filmy w Empiku, Media Markt, DVDMax, Bluedvd czy w Świecie książki to zawsze zaznaczam płatność za pobraniem przy odbiorze i zawsze jest taka możliwość żaden z wymienionych sklepów nie robi problemu a jak jest zagranicą?

Nie spotkałem się z taką formą płatności w sklepach zagranicznych. Nie łatwiej założyć darmową kartę Revolut i dorzucac kasę w miarę potrzeby?

Wysłane z planety LV-426 przy użyciu Tapatalka