Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Nikt nie myślę paczki za pobraniem bo kto niby ma płacić za wysyłki gdy ktoś nie odbierze paczki, zbyt duże ryzyko nikt takiego czegoś nie zaoferuje.
(02-07-2020, 12:41)JVC 4K napisał(a): [ -> ]Jak kupuję filmy w Empiku, Media Markt, DVDMax, Bluedvd czy w Świecie książki to zawsze zaznaczam płatność za pobraniem przy odbiorze i zawsze jest taka możliwość żaden z wymienionych sklepów nie robi problemu a jak jest zagranicą?
Musisz wejść w 21 wiek i tyle, lub, aż tyle. Bo to co napisałeś jest niedorzeczne.
Filmarena ma punkt odbioru (jakis bio sklep) w Wawie ale nie wydaje mi sie zeby nawet oni pozwalali na platnosc za pobraniem.

Wysłane z planety LV-426 przy użyciu Tapatalka
(02-07-2020, 13:04)Glaeken napisał(a): [ -> ]Nie cebulowe a revolutowe Dorzucam kase po tym gdy wiem jaka dokladnie wartość bedzie w PLN.
???
Przeciez wartość zamówienia nie zmienia się po kliknięciu "zapłać", wiesz dokładnie ile wynosi zamówienie wraz z przesyłką, a nawet zanim klikniejsz "zapłac", więc na co czekasz z przelaniem kasy na revolut?

btw...revolutowe = cebulowe XD
Potwierdzam, sam jak zamawiam pozycje z Filmareny, to odbieram w Warszawie w sklepie dietetycznym, bo działa tam przesyłkownia, a cena to chyba 17zł jakoś, a do domu z 42 zł.
Nie wydaje mi się jednak, by można było zapłacić na miejscu. Zawsze muszę zapłacić z góry.
(02-07-2020, 13:30)Plicha napisał(a): [ -> ]Przeciez wartość zamówienia nie zmienia się po kliknięciu "zapłać", wiesz dokładnie ile wynosi zamówienie wraz z przesyłką, a nawet zanim klikniejsz "zapłac", więc na co czekasz z przelaniem kasy na revolut?
W Revolucie wartosc pln nieco sie waha w zaleznosci od tego jaka waluta placisz w amazonie. Przykladowo: w amazonie zaznaczylem ze place w gbp ale nie wiem ile mam wrzucic na konto revoluta plnow zeby w pelni pokrylo zamowienie. Czaisz?

W zalaczniku obrazek ktory powinien wszystko wyjasnic. Amazon podjal dwie proby podjecia kasy i wartosc w pln byla rozna.

Wysłane z planety LV-426 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: 8f66161e5f499f2d3215800f2e8a4c7b.jpg]
Co? Czaisz się o te kilka groszy? lol Przecież to nie będzie nagle 300zł do zapłaty...
Masz do zapłaty 40,39 GBP sprawdzasz kurs, przelewasz 201zł i po sprawie. Serio nie czaje o co chodzi z czekaniem bo cena raz na 10 minut różni się o kilka groszy. Musisz co do gorsza przelać czy co? To i tak duże szanse, że trafisz, bo kurs ma kilkugroszowe wahania co kilka minut. Ok, nevermind, rób po swojemu, niech ci anulują tego Scarface'a XD
Generalnie masz racje, to rzeczywiscie sprawa groszowa. Robie to z dwoch powodow:
1. Mam kilka roznych zamowien i regularnych platnosci na revolucie wiec nie chce aby pobrana zostala kasa ktora jest przeznaczona na cos zupelnie innego. Czasami kilka platnosci zbiega sie niemal w tym samym momencie i wole to kontrolowac.

2. Mam mozliwosc skasowania zamowienia jezeli sie rozmysle Wink

Wysłane z planety LV-426 przy użyciu Tapatalka
Jeśli chodzi o australijski jbhifi to nastawiałem się na co najmniej dwa miechy oczekiwania, a dziś przyszedł jeden film wysłany 3 czerwca, czyli miła niespodzianka.
Czekam na jeszcze jeden wysłany tego samego dnia.
(02-07-2020, 13:33)CivilWar napisał(a): [ -> ]Potwierdzam, sam jak zamawiam pozycje z Filmareny, to odbieram w Warszawie w sklepie dietetycznym, bo działa tam przesyłkownia,
Hmm, jak wybierasz taki rodzaj odbioru? Ja mam dostępną tylko czeską firmę  kurierską PPL i finalnie przynosi to kurier DHL.