Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(16-11-2020, 11:02)gostek86 napisał(a): [ -> ]Z Amazon.de można do paczkomatów zamawiać
Zgadza się, ale raczej nie mamy na to większego wpływu, którym z przewoźników nasza paczka zostanie dostarczona z Amazon.de.
Obecnie mam w realizacji 2 zamówienia, z których jedno zostało podzielone na 2 części. Co ciekawe, jedno z zamówień + część drugiego zostało już wysłane właśnie InPostem jako jedna przesyłka, czyli zostały połączone części różnych zamówień.
Jak InPost da znać o przyjęciu przesyłki zapewne będzie można przekierować do paczkomatu.
A całą moją wypowiedzią zmierzam do tego, że nie miałem żadnej możliwości wyboru dostawcy paczek, Amazon.de z automatu wysłał InPostem.

(16-11-2020, 20:45)Mr.Hankey napisał(a): [ -> ]Niemiecki Amazon standardowe przesyłki wysyła naszą kochaną pocztą, do 3 dni zwykle wszystko dochodzi.
Niekoniecznie, już wysyła InPostem.
Zapewne będzie możliwość przekierowania do paczkomatu jak InPost powiadomi, że otrzymał paczkę.
Niemiecki Amazon do tej pory standardowe przesyłki wysyłał naszą kochaną pocztą, do 3 dni zwykle wszystko dochodzi.

Teraz pasuje?
Pasuje... Big Grin
DHL-em też czasem przychodziły paczki.
Ja dostaję prawie zawsze DHL, także teoria upada jak domek z kart Smile
A skąd szły przesyłki, z magazynu w Polsce?
Potwierdzam, że z Niemiec teraz rządzi inpost kurier.
Niby jest opcja przekierowania do paczkomatu, ale jak klikam w link to pojawia się info "Przepraszamy, wystąpił nieobsługiwany wyjątek".
Najgorszy wybór kurier inpostu. Paczkomaty super. Kurier tragedia. Nie dzwoni tylko jak nie zastanie w domu zawozi do najbliszego punktu inpostu często na drugim końcu miasta

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka
(16-11-2020, 22:22)Mierzwiak napisał(a): [ -> ]A skąd szły przesyłki, z magazynu w Polsce?

Z reguły tak jest już od lat.
(16-11-2020, 22:34)misfit napisał(a): [ -> ]Potwierdzam, że z Niemiec teraz rządzi inpost kurier.
Niby jest opcja przekierowania do paczkomatu, ale jak klikam w link to pojawia się info "Przepraszamy, wystąpił nieobsługiwany wyjątek".
Zgadza się, opcja przekierowania do paczkomatu niestety nie działa. Miałem taki sam komentarz. Ale kurier InPost właśnie dostarczył mi paczkę. Szła z Graben z Niemiec.
Ile trwa zwrot pieniędzy na kartę z Amazon.de.
Kupiłem odtwarzacz Uhd, sciagnelo pieniedze potem zrezygnowałem bo znalazłem taniej, ale pieniądze jak narazie nie wróciły. Już będzie z 5 dni