Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
A czy jak Amazon blokuje środki na karcie, to potem musi odblokować tą kwotę? Bo zrezygnowałem z przedmiotu i właśnie w mBanku mam zablokowane środki na karcie w tej kwocie. Czy to trzeba do banku reklamować?
Czekasz spokojnie na zwrot.
Ja mam takie pytanie,kiedy Amazon.de zwraca kasę (bonus) w przypadku zakupu filmu który posiada adnotację że dodatkowo zostanie zwrócona (jakaś kwota)po przejściu do kasy?,np film "Sonic". został kupiony ,do zwrotu prawie 1.5 euro na fv cena normalna,paczka już u mnie a kasy jak nie było tak nie ma.Ktoś mi podpowie co dalej z tym fantem
Dziękuje i pozdrawiam
A przypadkiem te bonusowe 1,5 euro nie zostało już zdjęte w podsumowaniu koszyka przed płatnością?
Cena może wyglądać podobnie na fakturze jak w opisie produktu na Amazon.de, ale dla Polski jest inna stawka podatku vat, więc do zapłaty jest zazwyczaj nieco więcej niż to wynika z ceny na ich stronie. Może w tym tkwi cała sprawa?
Zdjęli tylko to co dotyczyło promo 3za2 i też szału nie było ale to pewnie związane jest z tym nierównym Vat-em,i kwota którą płaciłem była zbliżona do tej jaka miała być jeszcze przed odjęciem tego bonusika.
Pewnie nie obejdzie sę przed pisaniem do nich o wyjaśnienie,kwota niby nie duża ,ale zawsze moja Smile
Ktoś miał taką sytuację, że paczka która wyjechała z sortowni Amazonu w Garbsen (DE), potem zniknęła i ostatecznie nie dojechała do Polski?
Nie wiem, jak to ma się do powyższego, ale u mnie właśnie coś takiego się stało:
Unfortunately, a problem occurred during shipping and we had to cancel your delivery. The package is being returned, and we will issue a refund within 5 - 7 business days after the return is processed. We’re very sorry for the inconvenience.

Czyli wysłali, ja na oczy nie widziałem i wróciło (ponoć).
(19-11-2020, 17:02)MasterThief napisał(a): [ -> ]Ktoś miał taką sytuację, że paczka która wyjechała z sortowni Amazonu w Garbsen (DE), potem zniknęła i ostatecznie nie dojechała do Polski?

Yep, właśnie mam taki przypadek. Zamówione z Amazon.it dotarło do Grabsen, wyszło... i echo od tygodnia. Napisałem maila to dostałem słodkie korpo-pierdzenie od niejakiego Ashravita, że jest mu przykro, że specjalnie dla mnie sprawdził i że paczka na pewno jest w drodze, ale z powodu CV19 mogą być opóźnienia.
Co ciekawe paczka niby wysłana DHLPL, ale jak wrzucam ID paczki na śledzenie DHL to wyrzuca mi, że taka paczka nie istnieje. Także mój Interstellar zaginął za horyzontem zdarzeń Smile
No to niemożliwe raczej, żeby tak długo leżała nie wiadomo gdzie. Z Garbsen jedzie już bezpośrednio do Polski, nie ma żadnych przystanków po drodze. Dwa dni temu moja paczka ze steelbookami GOT i paczka kumpla z House of Cards wyjechała z Garbsen. Jego paczka na drugi dzień dojechała do PL, w moim przypadku jest cisza. Ze względu na to, że miewam nerwowy charakter, dzisiaj wysłałem dość niemiłego e-maila do Amazon.it i liczę, że ogarną ten problem. Zapłaciłem za dostawę express, a paczka jedzie już od tygodnia i dojechać nie może :/
Ja im daje czas do końca tygodnia i jak w piątek wieczorem nie będzie żadnej zmiany statusu, to będę robił raban Smile