Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
I podali Ci jakiś konkretny termin ile masz jeszcze czekać na zwrot kasy ? Skoro paczka wisi na trackingu w tym samym miejscu od wielu dni, a poza tym miała być u Ciebie tydzień temu to bez dyskusji powinien być zwrot kasy, przeprosiny i jakiś bon na przyszłe zakupy.
Nie, ciągle dostaję te same teksty, że "proszę czekać 24 godziny na kontakt osoby obsługującej Twoje zgłoszenie" albo "proszę czekać 48 godzin na kontakt..." + standardowa śpiewka "bardzo nam przykro z powodu problemów z zamówieniem", po czym i tak nic z tego nie wynika w trakcie rozmów z tymi ich "konsultantami".
W radiu zet coś mówili o strajku pracowników pionu logistycznego niemieckiego amazonu. Ciekawe czy to jakoś wpłynie na wysyłkę?
(28-11-2020, 16:52)pred895 napisał(a): [ -> ]France wysłali przed chwilą jakimś Chronopostem czy innym brizarssrem ?

Same. Pierwszy raz z tym czymś się spotykam, ale skoro jest tracking to może nie będzie źle.
Jak narazie zero updejtow z wysyłki Czarnobyla, w ogóle te Amazony jakoś zamulaja z tym wszystkim. Irlandczyk przygotowuje się od pon, 6BD z Niemiec tak samo a pewnie i tak wyślą to jakimś badziewiem i będzie trzeba czekać do końca przyszłego tygodnia na seans Tongue
Amazon ma teraz tak zwany "peak", niezależnie od lokacji. Więc są większe szanse na opóźnienia, czy inne nieprzyjemności. Ludzie mający wykupiony prime I gwarancję dostawy w konkretny dzień, często nie otrzymują zamówień na czas. Zagraniczne zamówienia, są pewnie na końcu kolejki.
(01-12-2020, 13:06)pred895 napisał(a): [ -> ]Jak narazie zero updejtow z wysyłki Czarnobyl

Wygląda mi na to, że ten tracking kończy się na terenie Francji.
U mnie Czarnobyl z kolei wysyłają za pośrednictwem Poczty Polskiej. A raczej PP wyśle jak dostanie, bo paczka wyjechała z Francji i tor jazdy jest podobny jak przy dostawie "DHL PL".
Mój Czarnobyl jednak nie dojdzie.

"You ordered the item below, but the carrier returned the package to us. We have issued your refund."

Po prostu pięknie.
Mi Gandalf zwrócił kasę, filmu brak...:-(