Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(02-12-2020, 15:19)misfit napisał(a): [ -> ]Mój Czarnobyl jednak nie dojdzie.

"You ordered the item below, but the carrier returned the package to us. We have issued your refund."

Po prostu pięknie.

Paczka została uszkodzona po drodze? Amazon nie może po prostu wysłać drugiej sztuki skoro i tak mają dostępne?
Czarnobyl w steelbooku jest bez problemu dostępny w MM za 119 zł.
https://mediamarkt.pl/filmy/czarnobyl-steelbook-2bd
U mnie w mieście w jednym z MM widziałem dziś 2 egzemplarze na półce.

Poza tym empik.com wysyła, co prawda z lekkim opóźnieniem (pomimo teoretycznego braku dostępności w magazynie), ale wysyła egzemplarze do swoich klientów, którzy zamówili. Mój już czeka na mnie w salonie do odbioru.
MasterThief - nie mam pojęcia, tylko taką dostałem wiadomość i poszedl refund z automatu. Najlepsze jest to, że skroili mnie na kilka euro (chyba nie zwrócili kosztów wysyłki) więc jak chcę zamówić Czarnobyl jeszcze raz to muszę dopłacić 3.50 eur. Pewnie z 10 e-maili trzeba będzie wysłać żeby to wyprostować :/
Mi francuzi już wysłali polish postem Wink

Wysłane z planety LV-426 przy użyciu Tapatalka
Kur... Mi zrobili refunda tak samo jak u misfit. Z tego co widzę to zwrócą mi całość zamówienia, tak więc zamówiłem jeszcze raz... Dramat z tym gównem znowu tyle czekać.
Mi Gandalf również anulował, ale Empik wysłał. W MM już niedostępny online (pewnie stacjonarnie można jeszcze dostać jak to często w przypadku MM jest).
Niemcy też coś kombinują. Zamówienie stoi od niedzieli, kasa zablokowana, przesyłkę dzielą mi co jakiś czas na dwie z dopiskiem w przygotowaniu do wysyłki tylko po to aby za chwile znowu wszystko wrzucić do poczekalni. Irlandczyk też jeszcze nie wysłany. Niedługo wyjdzie że niczego w tym roku nie dostane ugh.
Współczuję wszystkim problemów z zamówieniami! Ale żeby nie siać teorii spiskowych dodam, że akurat u mnie z uk i Niemiec wysyłki planowo idą lub już doszły. Pozdrawiam i powodzenia w dostawach!
Maja pewnie ogrom zamówień do przerobienia.

W stolicy są gigantyczne kolejki do ciężarówek inpostu, paczkomaty sa przepelnione wiec podstawiaja ciezarowke i z niej odbierasz paczke. Wczoraj stalem 2h w kolejce a dzis 1,5h po odbior paczuszek tak więc możecie sobie wyobrazić co się dzieje w amazonach Big Grin Do swiat radze nieuzywac inposta w duzych miastach, ja do swiat przechodze na kurierow.

Wysłane z planety LV-426 przy użyciu Tapatalka
(02-12-2020, 20:51)pred895 napisał(a): [ -> ]Kur... Mi zrobili refunda tak samo jak u misfit. Z tego co widzę to zwrócą mi całość zamówienia

Farciarz.
Skontaktowałem się z nimi przez "e-mail us in English". Więc opisałem problem po angielsku, a odpowiedź dostałem po francusku Big Grin
Ale mniejsza z tym - nie potrafią mi wyjaśnić dlaczego przy reorderze mam dopłacić 3,50 EUR w stosunku do pierwotnego zamówienia, które będąc w drodze do mnie z niewiadomych przyczyn kurier im zwrócił.
Niby głupie 15zł ale nie odpuszczę. Teraz tylko zastanawiam się czy jak odpiszę po angielsku to czy ktokolwiek to odczyta Smile