Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Zaje#$& wszyscy w akcji teraz w Pandemii przed Świętami ciężko będzie utrzymać jakiekolwiek standardy.
U mnie z Zavvi do Polski przychodzą przesyłki z czarnego piątku. Nie wszystkie na raz jak rok temu, ale po kilka sztuk wyciągam od tygodnia codziennie ze skrzynki.
(16-12-2020, 21:15)quadyful napisał(a): [ -> ]Właśnie zamówiłem Smile Dzięki
Sprawdź sobie jakie płyty dostałeś, bo mnie dvdmax znowu zrobił w konia, bo dostałem 2 płyty blu-ray i 3 dvd. Co oni mają ludzi za idiotów? Ciekawe ile im zajmie odkręcanie całej sprawy, czy przebiją swoje poprzednie dokonania, że kasę za zaginioną paczkę do paczkomatu oddawali mi przez 3 miesiące.
Zamawiał ostatnio ktoś z was z Zavvi? Czekam na 3 steelbooki: Iron Man 2, Crouching Tiger i Homecoming lenticular, które miały przyjść najpóźniej do: 14, 15 i 17 grudnia, ale do tej pory jeszcze nic nie przyszło. Obawiam się, że mogły gdzieś zaginąć po drodze Sad
Ja tez juz 3 tydzien czekam na przesylke z zavvi i nic.

Btw
Wiecie dlaczego amazon uk nie nalicza promocji 3 for 36? Dodaje 3 filmy objete promocja i mam zamiast 36 to 60 funtow do zaplaty?
Z Zavvi ostatnio idą przesyłki około miesiąca. Amazon.co.uk tez ma opóźnienia i to spore - moje zamówienia z początku grudnia nawet jeszcze nie wysłali. Nie ma szans na dostawę przed świętami.
Do mnie film wysłany z Francji 7 grudnia zwykłym listem dotarł 15 Smile
Dobrze wiedzieć, że nie jestem sam z tym problemem Wink Może wysyłają część zamówień z magazynów w Hiszpanii i dlatego tak długo idzie?
Poczekam jeszcze do środy i jak dalej nic nie przyjdzie to napiszę do Zavvi w tej sprawie.
Czy wam też Amazon wysyła wszystko Pocztą Polską? Ostatnio wszystkie zamówienia wysyłają do mnie w ten sposób Wink
Jop większość teraz leci pocztą Polską z trackingiem. Czyli jakieś dwa - trzy dni robocze na dotarcie do naszej granicy, a potem 24 na dostawę do rąk własnych.
Jak mi z Zavvi przychodziły kiedyś przesyłki z Hiszpanii to czekałem ok miesiąca zazwyczaj. Zdarzyło mi się też, że czekałem na jedną paczkę ponad miesiąc, napisałem żeby wysłali ponownie i ta druga przyszła praktycznie jednocześnie z tą pierwszą. Ostatnie zamówienia z Amazonu z Niemiec rozbili mi na kilka paczek, szło Pocztą Polską, DHL-em i Inpostem.