Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
A to akurat z Ebaya (użytkownik: Gandalf4200). Wysłane jako "Wysyłka standardowa (Royal Mail International Standard)" za 12,50 zeta.
Zamówione 7 stycznia, wysłane dzień później, przyszło w piątek 15-tego.
Moje ostatnie 2 zamowienia z Amazon UK wysłali wczoraj razem w 1 paczce przez DHL Express. Ciekawe czy będę musiał płacić jeszcze cło.
Dla zainteresowanych ZOOMy tegoroczne przychodzą POCZTĄ Polską (nierejestrowaną), a cała ścieżka wygląda:

TNT ==> ASENDIA ==> POCZTA POLSKA (przy zadeklarowanej wartości ok 37 funtów brak jakichkolwiek dodatkowych opłat)

czas dostawy to ok 2 tygodni
Własnie urwał mi sie tracking paczki z amazon uk
Wysłane jakimś wynalazkiem
-Delivery By ASNDI-
co to za dostawca?
Asendia. Z trackingiem to standard, patrz tutaj.
Cały czas czekam na dwie przesyłki od nich wysłane trzy tygodnie temu oraz jedną wysłaną Royal Mailem ponad 2 tyg. temu.
(18-01-2021, 16:54)misfit napisał(a): [ -> ]Asendia. Z trackingiem to standard, patrz tutaj.
Cały czas czekam na dwie przesyłki od nich wysłane trzy tygodnie temu oraz jedną wysłaną Royal Mailem ponad 2 tyg. temu.

Ok dzieki za info,mija juz dwa tygodnie i cisza z dostawą
Pocztą i DHL tak ładnie szły paczki od nich,to wymyslili jakis wynalazek jełopy
(18-01-2021, 16:54)misfit napisał(a): [ -> ]Asendia. Z trackingiem to standard, patrz tutaj.
Cały czas czekam na dwie przesyłki od nich wysłane trzy tygodnie temu oraz jedną wysłaną Royal Mailem ponad 2 tyg. temu.
Serio idzie Ci paczka z Amazon uk juz trzy tygodnie? To faktycznie cos sie schrzanilo, bo przeciez bylo raczej bez problemu. Mam nadzieje, ze wszystko Ci dojdzie i nienaruszoneSmile pozdrawiam
U mnie zaraz miesiąc będzie. Oczywiście produkt wyprzedany już, także ten.
Do mnie paczka z Amazon.uk szła od 19 grudnia do 14 stycznia.
Delivery By ASNDI, potem nierejstrowana Poczta polska.
Najdziwniejsze było opakowanie. Taki grubszy worek foliowy z  z folią bąbelkową w środku, format A4. A zamówiłem 8 płytowy box Wernera Herzoga. Całe szęście doszedł nieuszkodzony.
30 funtów bez dodatkowych opłat celnych, ale to było zamówienie jeszcze w 2020 roku.
Przesyłka z zoom wysłana 4.01 doszła dzisiaj, naklejka Asendia.