Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mi dzisiaj dopiero wysłali, więc spokojna twoja. Dochodzi w kilka dni z reguły.
Eureka - 19.02 zamówienie, niecałą godzinę później wysyłka i dokładnie po tygodniu film już u mnie (Royal Mail). Lubię to.

Zavvi - 09.02 zamówienie, 11.02 wysyłka, dziś film u mnie. Szło z Guernsey więc w teorii urząd celny mógł dowalić vacik bo wartość przekraczała 22 EUR. Ale w praktyce widać, że nic się nie zmieniło jeśli chodzi o przesyłki nierejestrowane i wciąż trzeba mieć dużego pecha aby UC zainteresował się tego typu przesyłkami.
Amazon UK - zamówienie 13.02, wysyłka... jaka wysyłka? Big Grin
Też uwielbiam takie akcje u nich Big Grin

Aha, jeszcze pierwsze zamówienie na fnac.com. Zamówienie 12.02, tego samego dnia wysyłka jakimś chronopostem. Raz amazon mi tym czymś wysłał Czarnobyl i przesyłka zaginęła więc miałem obawy... ale poszło gładko - w Polsce dostarczył mi to DPD sześć dni po wysyłce.
Amazon UK - zamówienie z 21 lutego z przewidywaną datą dostarczenia 2 marca - przyszło wczoraj kurierem DHL. Smile
Za to od 19 stycznia czekam na Back To The Future 4K z promocji na Zoom, chyba czas się przypomnieć, bo szanse na dostarczenie przesyłki maleją...
Mi taze z UK w 4 dni DHL. Z Francji poczta polska 5 dni

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
(26-02-2021, 16:21)Mr.Hankey napisał(a): [ -> ]Amazon UK - zamówienie z 21 lutego z przewidywaną datą dostarczenia 2 marca - przyszło wczoraj kurierem DHL. Smile
Za to od 19 stycznia czekam na Back To The Future 4K z promocji na Zoom, chyba czas się przypomnieć, bo szanse na dostarczenie przesyłki maleją...

Przejdź się na pocztę zapytać czy nie leży, ja się dowiedziałem o ostatniej przesyłce przypadkiem, kiedy przyszedłem inna odebrać

Bardzo się zdziwiłem bo na przesyłce był napis AWIZOWANO (rzekomo 9 dni wcześniej)...

Jakbyś chciał pisać do ZOOMa to radziłbym pisać na maila, nie poprzez kontakt formularz ze strony.
Ostatnio zauważyłem, że Zavvi liczy mi za wysyłkę tylko 1£. Wy też tak macie? Czy to tylko posiadacze RC mają obniżoną cenę?
Kurwa mnie weźmie z tą apką Amazona. Dostałem jakieś info o przesyłce, ale oczywiście całe się nie wyświetla, więc kliknąłem - i cyk! Klient poprosił o zmianę terminu doręczenia. Co? Gdzie? Kiedy? Szczegółów oczywiście nie ma, cofnąć się nie da. Nosz do chuja wafla.
(26-02-2021, 14:00)misfit napisał(a): [ -> ]Eureka - 19.02 zamówienie, niecałą godzinę później wysyłka i dokładnie po tygodniu film już u mnie (Royal Mail). Lubię to.
Eureka - 23.02 zamówienie, jakiś czas później załamka i dokładnie jutro będzie tydzień odkąd mam ciągle status Processing. Jutro ich ścignę, jak nic się w tej sprawie nie zmieni.
Edit: Oj, coś się zmieniło. Po tygodniu status awaiting shipment.