Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Amazon chyba naprawił ten swój błąd nieodliczania. Tak mi pokazuje obecnie box Jodo, który stoi za 40 funtów:
Items: GBP 33.32
Postage & Packing: GBP 3.07
Import Fees Deposit: GBP 8.37
Order Total: GBP 44.76
Wybierał ktoś szybką dostawę przy zamówieniu z Amazon.co.uk (UPS) i miał paczkę z magazynie celnym? Ktoś wie może jak się najszybciej z nimi skontaktować? W czwartek Amazon.co.uk wysłał do mnie paczkę, w piątek była już w Warszawie ale ostatni status UPS mówi o przechowywaniu w magazynie celnym i nie wiem gdzie się skontaktować, żeby uzyskać jakieś konkretne informacje (na głównej infolinii nie dowiedziałem się niczego konkretnego)?
Z innej beczki... widze ze pozbyles sie oppo na rzecz panasa? Why?
(11-04-2021, 12:39)MasterThief napisał(a): [ -> ]Wybierał ktoś szybką dostawę przy zamówieniu z Amazon.co.uk (UPS) i miał paczkę z magazynie celnym? Ktoś wie może jak się najszybciej z nimi skontaktować? W czwartek Amazon.co.uk wysłał do mnie paczkę, w piątek była już w Warszawie ale ostatni status UPS mówi o przechowywaniu w magazynie celnym i nie wiem gdzie się skontaktować, żeby uzyskać jakieś konkretne informacje (na głównej infolinii nie dowiedziałem się niczego konkretnego)?

Ja też miałem na dniach zamówić kilka płytek z Amazon UK i to też szybką dostawą. Jeżeli to nie tajemnica to ile filmów zamówiłeś? Na jaką kwotę?.
Jak wysłali ci poprzez UPS to masz pecha. Przesyłka wysłana UPS dotarła do mnie po prawie miesiącu. Z tego około 24 dni spędziła w urzędzie celnym w Polsce. Po wielu próbach kontaktu nic to nie dało, bo cały czas odpowiadali, że dużo przesyłek z UK i trzeba czekać. W UPS totalna zlewka. Najgorsza firma kurierska. Kontakt z Amazonem też nic nie dał bo kazali kontaktować się z firmą kurierską. Na koniec przyszło z rozwalonym tekturowym opakowaniem i popękanym pudełkiem. Całe szczęście , że płytka była cała. Jeden film, a tyle problemu.
Gdy wysyłają DHL lub nawet Pocztexem to idzie w miarę szybko.
@Jedi-Master

2 filmy i jeden serial - łączna opłaca z podatkiem 23% i dostawą to 108 funtów.

@TeenWolf

Z tego co widzę, to dzisiaj w nocy UPS zwolnił paczkę z odprawy celnej i jest już w drodze do mnie. Także na szczęście dla mnie tym razem chyba obyło się bez pecha Smile

@engajner

Taka sytuacja wyszła Smile Dostałem UB450 w śmiesznie niskiej cenie, a potrzebowałem dodatkowego hajsu więc sprzedałem Oppo.
Miał ktoś problem z płatnością na zavvi?

Pobrało mi za jeden film, ale za dwa pozostałe już nie może mimo, że na koncie mam wystarczającą ilość £. Wpisanie danych karty jeszcze raz nic nie daje.
Na czacie pani poradziła by odczekać 24h przed kolejną próbą.
Sprawdź, czy coś Ci karty nie zablokowało. Tak bywa, przy niepoprawnej autoryzacji...
OK, pani z Alior Banku powiedziała mi że chodzi o nowy sposób zatwierdzania płatności za zakupy internetowe (powiadomienie PUSH, ePIN itp.) i problem leży po stronie zavvi.
Alior zwala na zavvi, zavvi pewnie zwali winę na alior.
Tymczasem możesz spróbować z tą kartą podpiętą do paypala Smile