Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Miałem podobnie, wprawdzie nie na aż taką kwotę Smile Też koszty przesyłki zwiększyły mi się po wybraniu opcji a Amazon Prime. Po anulowaniu, wszystko wróciło do normalnej, zwyczajowej kwoty. Nie wiem z czego to wynika.
Napisałem na czacie do Ahmeda i mi ręcznie wyłączył prime. Po tym ceny wróciły do normy.
Pamiętam, że opróżniłem koszyk, wylogowałem się, zalogowałem ponownie i wszystko było ok.
(17-04-2021, 21:26)misfit napisał(a): [ -> ]BTW moje pierwsze po brexicie zamówienie ze sklepiku Arrow (odliczają UK VAT i jednocześnie nie dodają polskiego) dotarło do Polski więc wkrótce będę wiedział czy urząd celny upomni się o vacik. Podejrzewam, że (prawie) wszystkie przesyłki listowe są traktowane u nas ulgowo, również te polecone - jeśli moja teoria się sprawdzi to szybko pójdą kolejne zamówienia od nich Wink

Update - zamówionko ze sklepiku Arrow na kwotę £32.52 dotarło dokładnie po dwóch tygodniach od wysyłki - żadnych dodatkowych opłat przy odbiorze.

Pierwsze zamówienie z deepdiscount na kwotę $70 - szło z USA z przesiadką w Holandii. Dotarło po niecałych 4 tygodniach - żadnych dodatkowych opłat przy odbiorze.
PS. Przy okazji podaję kodzik na rabat -15% w tym sklepie - "FLOWERS".

[Obrazek: 7NNquBw.gif]
Dzisiaj dostałem wydanie BluPack Get Out z everythingblustore. Zamawiałem z wysyłką z trackingiem i również zero dodatkowych opłat Smile
(20-04-2021, 14:44)misfit napisał(a): [ -> ]Update - zamówionko ze sklepiku Arrow na kwotę £32.52 dotarło dokładnie po dwóch tygodniach od wysyłki - żadnych dodatkowych opłat przy odbiorze.
Po jakim czasie Ci dostarczyli odkąd przesyłka była w Polsce? Bo u mnie w/g statusu w niedzielę rano była w stolicy, a od tamtego czasu bez przerwy mam info, że jest w transporcie.
A inne przesyłki z innych sklepów jak były w Polsce to szybko mi dostarczali. W sumie to ja zamówiłem za większą kwotę, bo pierwsze zamówienie jest za £46.75, a drugie, które ciągle w/g statusu tkwi w tym Langley za £50.00.
16.04 WER Warszawa.
20.04 Doręczono.

Ciesz się, że w ogóle masz opcję śledzenia bo moje drugie zamówienie wysłali bez trackingu.

A jak tam Wasze boxy Arrow z Zavvi po taniości ? U mnie wszyscho ma status Processing więc typowo wychodzi na to, że przyjęli więcej zamówień niż mieli dostępne i jeśli nie wykombinują dodatkowych sztuk to pewnie polecą anulacje.
To samo, ciągle mam Processing.
No i dupa.

Cytat:Unfortunately we have had to cancel this order. This is due to a pricing error on our website. We pride ourselves on having accurate information on our website, but on this occasion there has been an error which has subsequently been amended. We sincerely apologise for any inconvenience this may have caused.
To było do przewidzenia, gdy zmienili status z awaiting dispatch na processing Wink