Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Kiedy wysłali?
Mam to samo z zavvi. Filmy wysłane 14.04 - w mailu podali termin 21-28.04 i zwykle dochodzą do 2 tygodni. Póki co nic nie doszło.
Eureki wysłane 19.04 - też ni ma. Poprzednie zamówienie doszło w tydzień.
Druga paczka z Arrow wysłana 14.04, dopiero wczoraj pojawiła się w WER Warszawa więc pewnie skończy się na niecałych 4 tygodniach. Poprzednia paczka od nich doszła w 2 tygodnie.

Więc raczej jakieś konkretne opóźnienia na linii UK (z Guernsey Wink -> PL.
Właśnie wyjąłem ze skrzynki film z zavvi wysłany 12 kwietnia.
Z Zavvi do mnie wszystko leci 9/10 dni. Najtańsza wysyłka.
Też macie opcję śledzenia przesyłki z zavvi? Na 100% wybrałem najtańszą opcję dostawy i nigdy wcześniej nie miałem takiej opcji... 28 kwietnia dostałem wiadomość od zavvi, że przesyłka została nadana i powinna dotrzeć między 10 a 13 maja, tego samego dnia wiadomość od przesykownia.pl, a dziś mail od Poczty Polskiej, że idzie kurierem...
(06-05-2021, 16:00)Mierzwiak napisał(a): [ -> ]Właśnie wyjąłem ze skrzynki film z zavvi wysłany 12 kwietnia.
Poprawka, to film wysłany 21 kwietnia. Tego z 12 wciąż nie ma Big Grin
(06-05-2021, 16:07)Mr.Hankey napisał(a): [ -> ]Też macie opcję śledzenia przesyłki z zavvi? Na 100% wybrałem najtańszą opcję dostawy i nigdy wcześniej nie miałem takiej opcji... 28 kwietnia dostałem wiadomość od zavvi, że przesyłka została nadana i powinna dotrzeć między 10 a 13 maja, tego samego dnia wiadomość od przesykownia.pl, a dziś mail od Poczty Polskiej, że idzie kurierem...

Zdarzało mi się wcześniej mieć tracking na część zamówienia, ale to musi być jakiś box zbiorczy o wartości powyżej kilkuset zł. Pojedyncze filmy z promocji przychodzą osobnymi listami.
(06-05-2021, 16:07)Mr.Hankey napisał(a): [ -> ]28 kwietnia dostałem wiadomość od zavvi, że przesyłka została nadana i powinna dotrzeć między 10 a 13 maja, tego samego dnia wiadomość od przesykownia.pl, a dziś mail od Poczty Polskiej, że idzie kurierem...

A skąd idzie jeśli można wiedzieć ?

Mierzwiak - póki co biorę to na luz, zwykle zaczynam się niecierpliwić gdy przesyłki nie ma ponad miesiąc od wysyłki.

Co do martwienia się to znana jest Wam opcja "USPS First Class Mail International" z USA ? Takim czymś ktoś mi wysłał film z ebaya 22.03 i dupa. Sprawa zgłoszona do sprzedawcy - brak odpowiedzi. Na szczęście jest tracking więc czarno na białym widać, że przesyłka do mnie nie dotarła - zgłoszę sprawę bezpośrednio do ebaya i liczę, że szybko zwrócą kasę.
(06-05-2021, 16:35)misfit napisał(a): [ -> ]Mierzwiak - póki co biorę to na luz, zwykle zaczynam się niecierpliwić gdy przesyłki nie ma ponad miesiąc od wysyłki.
Tak też zrobię. Jeszcze nigdy z zavvi nic mi nie zaginęło więc poczekam jeszcze tydzień, najwyżej będzie to ten pierwszy raz Smile
Ja też czekam na paczkę z Zavvi wysłaną 6 kwietnia. Dzisiaj mija równo miesiąc od wysłania, a paczki ciągle nie ma. Podejrzewam, że wysłali z magazynu w Hiszpanii i dlatego tak długo idzie, bo paczki wysłane z Guernsey dostaję średnio w 2 tygodnie.