Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(06-05-2021, 17:09)Mierzwiak napisał(a): [ -> ]Jeszcze nigdy z zavvi nic mi nie zaginęło więc poczekam jeszcze tydzień, najwyżej będzie to ten pierwszy raz Smile


Moja sprawa zaginionego steelbooka Commando boli aż po dzień dzisiejszy Sad
(06-05-2021, 16:35)misfit napisał(a): [ -> ]A skąd idzie jeśli można wiedzieć ?

Tego niestety śledzenie nie podaje, ogólnie trochę ułomne to jest. Informowali tylko, że nadawca - firma P2P UK nadał przesyłkę, później była w Ostravie, a dziś dotarła już do Zabrza.

(06-05-2021, 16:18)djgromo napisał(a): [ -> ]Zdarzało mi się wcześniej mieć tracking na część zamówienia, ale to musi być jakiś box zbiorczy o wartości powyżej kilkuset zł. Pojedyncze filmy z promocji przychodzą osobnymi listami.

No właśnie w moim wypadku to jest jeden film o łącznej wartości poniżej 20 funtów, dlatego tym bardziej mnie to zdziwiło.
Odnośnie tych Tremorsów z Zaavi na które czekam, a które powinny dojść 22-28 kwietnia to wysłali je 15 kwietnia.
Czy jest tu ktoś, kto zrobił zamówienie z Arrow na ostatnim sale'u i nadal nie dostał linku z śledzeniem wysyłki?
Tzn. dostałeś info o wysyłce, ale nie dali ci nr. do śledzenia ?
Tak, miałem tak. Przesyłka doszła po 2 tygodniach.
Donoszę, że zamówienie promocyjne z Eureki z 26 kwietnia (nie wiem niestety, kiedy wysłane, nie dostałem maila o wysyłce, ale status completed dostało 28 czy 29) dziś doszło, oczywiście bez ceł, VAT-ów ani niczego takiego - może kwestia pewnych oznaczeń na deklaracji celnej. Smile

Bardzo sprawnie też idzie wysyłka z ImportCDs.com - zamówienie też z 26 kwietnia, 30 wysłane, 3 maja w Europie, a dziś można już je śledzić w trackingu Poczty Polskiej (przesyłka Global Expres), więc może w przyszłym tygodniu już je dostanę. Jeśli nie okaże się, że filmy przyjdą w postrzępionej kopercie w stanie mechanicznego rozdrobnienia, to będę mógł sklep polecić.
(07-05-2021, 12:19)Pan Anatol napisał(a): [ -> ]Bardzo sprawnie też idzie wysyłka z ImportCDs.com - zamówienie też z 26 kwietnia, 30 wysłane, 3 maja w Europie, a dziś można już je śledzić w trackingu Poczty Polskiej (przesyłka Global Expres)

W Europie - a zgaduję, że konkretnie w Holandii (PostNL) ? Jeśli tak to spodziewaj się, że dojdzie do Ciebie po ok. 10 dniach od momentu wysłania przesyłki z Holandii.
importcds, deepdiscount i wowhd to jest w praktyce ten sam sklep więc radzę korzystać z tego, z którego w danym czasie wychodzi najtaniej z kosztami wysyłki Smile

Mi ostatnio wysłali większą pakę na kwotę $100 i nie idzie to przez PostNL jak zwykle, lecz przez jakiegoś Interpost i przesyłkę ma dostarczyć kurier DPD. Dam znać czy będzie trzeba dopłacić vacik, itd.
Dzięki. Jest dokładnie tak jak mówisz - paczka jest w Holandii i dziś rano została nadana, więc może pod koniec przyszłego tygodnia lub na początku następnego będzie u mnie.
Mierzwiak - to u mnie coś podobnego z zavvi. Dzisiaj przyszedł film wysłany 23.04. Na ten z 14.04 wciąż czekam.
@misfit, minęło dużo więcej niż 2 tygodnie, inaczej bym się nie przejmował. Na tym też polega magia, napisałem ten post, minęła godzina - kurier dobijał się do drzwi Big Grin.