Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Podobnie do mnie też nie dotarła przesyłka z 1 czerwca z jbhifi.
Panowie, ja wciąż czekam na zamówienia z zavvi z 01.06 i 10.06, a Wy z antypodów chcecie mieć ekspres Wink Btw. ktoś jeszcze doświadcza takich opóźnień? (w pierwszym przypadku wysłali mi już zamiennik, but still...).
U mnie paczka zakupiona 10 czerwca na zavvi, dotarła wczoraj.
truvneeck
Czekamy, czekamy... Leci do mnie paka od Zavvi z 28 maja, na razie nie mam zamiaru interweniować. Dam im jeszcze dwa tygodnie.
Dostałem wczoraj 1 z zamówionych 4 filmów z jbhifi. To oni też wysyłają osobno każdy film jak zavvi?
Pakują max po 2 albo 3 do jednej koperty, nie jestem teraz pewien bo dawno nie zamawialem u nich większej ilości niż 2(w cenie 1). Raczej powinny być 2 przesyłki po 2 filmy, ale może coś się pozmieniało.

(26-06-2021, 08:56)Diocletian napisał(a): [ -> ]paka od Zavvi z 28 maja, na razie nie mam zamiaru interweniować. Dam im jeszcze dwa tygodnie.

To cierpliwy jesteś, ja bym już dawno do nich napisał. Najwyżej przyjdą dwa egzemplarzeWink ale już na to nawet  nie liczę. Najczęściej albo przychodzi w terminie albo wcale.
(26-06-2021, 15:28)piti198 napisał(a): [ -> ]Dostałem wczoraj 1 z zamówionych 4 filmów z jbhifi. To oni też wysyłają osobno każdy film jak zavvi?
W mailu który przysyłają zawsze jest napisane co będzie zawierać przesyłka.
truvneeck
No do mnie jak na razie wszystko doleciało, ale ja dopiero w tym roku zacząłem kupować za granicą, więc pewnie kiedyś tam coś zaginie po drodze. Swoją drogą, nie mam pojęcia jak coś może zaginąć - jak jakiś chujek z poczty albo kurier nie zajebie paki, to nie ma prawa to się zawieruszyć.
Wracając do Zavvi, to przesyłki od nich z reguły leciały do mnie 9 dni, ostatnio się to zmieniło na ponad dwa tygodnie, a nawet miesiąc. Choćby jedno z ostatnich zamówień - 4 filmy wysłane jednego dnia, dwa dolatują po dwóch tygodniach, na pozostałe musiałem czekać jeszcze dwa tygodnie. Z kolei Basic Instinct dotarł raz dwa. Nie ma reguły.
Czekam  Big Grin
(26-06-2021, 15:51)Mierzwiak napisał(a): [ -> ]
(26-06-2021, 15:28)piti198 napisał(a): [ -> ]Dostałem wczoraj 1 z zamówionych 4 filmów z jbhifi. To oni też wysyłają osobno każdy film jak zavvi?
W mailu który przysyłają zawsze jest napisane co będzie zawierać przesyłka.

Nie przeczytałem dokładnie tego maila. Wynika z tego, że 1 film wysłali wcześniej, a reszta będzie później.
Jak myślicie - 75 funtowe zamówienie przejdzie czy mogę się już obawiać (wysłane/zamówione w czerwcu, ale dojdzie po 1 już)? Big Grin