Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Idioci nie wiedzą o istnieniu czegoś takiego jak BOGO. Nawet jeśli w notesiku mają zapis, że minimalna wartość przesyłki nie może wynosić 0, lecz np. 0,10, czy 1 zł, to w takiej sytuacji powinni zastosować najniższą stawkę.

Mi paczki z Australii, też o wartości 0 nawet nie mają zamiaru dostarczyć.
Z Aussie czekam na dwie Wink A z zavvi na jeszcze jedną ale tam raczej powinni kwotę podać, ten Iron był zamiennikiem za zagubiony wcześniejszy zakup. Jeszcze pal sześć tą dopłatę, JB przynajmniej odda te 10%. Ale jak się tak będą bawić scyzorykiem przy steelach, to o Jezus Maria Sad
(03-08-2021, 15:08)truvneeck napisał(a): [ -> ]Szanowna w D. kopana Poczta Polska przeszła dziś samą siebie, choć miałem nadzieję, że odrobiną zwykłej kultury nadal obowiązuje.
WER ZABRZE...o panie zapomnij. Na sama myśl mną telepie. Koszmar pocztowy.
Niestety jakość wydań od Arrow, a obsługa klienta w ich sklepie to dwa różne światy.
Zgłosiłem im, że od ponad trzech tygodni przesyłka od nich zagubiła się gdzieś w WER Lublin i w końcu po tygodniu dostałem od nich odpowiedź... o potwierdzenie mojego adresu.
Więc od razu odpisałem im, że adres, który wcześniej podałem jest prawidłowy i że domagam się ponownej wysyłki z zastrzeżeniem aby w deklaracji celnej nie wpisywali wartości zero, tylko np. 5 GBP Big Grin
I tak sobie czekam i czekam... i ciekawe kiedy tym razem doczekam się odpowiedzi.
Skorzystałem dzisiaj z promocji 2 UHD za £28 na amazonie UK - promka jest już prawidłowo rozliczana w koszyku.
Dzięki za info, jest z czego wybrać, też skorzystałem.
Można prosić o link do tej promocji

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
Słaba ta promocja. 14£ za stare wydania to trochę za dużo. Poczekam aż będą w promocji 2 za 20£ Wink
Przesyłka z soundtrackiem na płytach winylowych z Zavvi (wartość 72GBP) wysłana DPD. Nic nie płaciłem i podpisane, że opłacone przez nadawcę/w miejscu nadania czy coś tego typu. Ja to szanuję xd
(09-08-2021, 13:05)NWWStation napisał(a): [ -> ]Przesyłka z soundtrackiem na płytach winylowych z Zavvi

Co zamawiales?

Ja z kolei, chcialem zmienic adress doswawy, rowniez soundtrackow z zavvi, to mi napisali ze nie... i ze moga mi co najwyzej usunac zamowienie, zeby nie zostalo wyslane pod stary adres...