Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(09-08-2021, 14:00)paniron napisał(a): [ -> ]
(09-08-2021, 13:05)NWWStation napisał(a): [ -> ]Przesyłka z soundtrackiem na płytach winylowych z Zavvi

Co zamawiales?

Beastars (Original Soundtrack) 180g 3xLP Deluxe Edition Box Set (Zavvi Exclusive Red)(jeszcze użyłem jakiegoś kuponu -15%). Najlepsze, że po kupieniu usunęli ze sklepu xD
Dzisiaj: opóźnione zamówienie z Eureki - prócz magicznych 8.50 zł żadnych opłat.
Dotarł do mnie (w końcu) pierwszy z pięciu filmów z Zavvi, który jak podejrzewałem będzie miał wpisaną wartość 0.00
Musiałem dopłacić 13.50 PLN, jak oni to wyliczyli nie wnikam, trzeba się cieszyć, bo przecież mogło być 135  Big Grin
Zamawiał ktoś z Was z polskiego oddziału amazon większe gabarytowo książki, artbooki? Chcę zamówić trzy wydania, to jedno z nich

https://www.amazon.pl/Queen-Neal-Preston-Photographs/dp/1909526711/ref=sr_1_2?__mk_pl_PL=%C3%85M%C3%85%C5%BD%C3%95%C3%91&dchild=1&keywords=queen&qid=1628597407&s=books&sr=1-2

Jednak jak polski oddział to pakuje, z UK przychodziły mi takie wydania w kartonowym opakowaniu, a u nas jest to bezpieczne? Nie ukrywam że zależy mi aby mieć to w jak najlepszym stanie, czy zamówić pojedynczo bo i tak darmowa wysyłka będzie u nas czy wszystkie trzy na raz bo wtedy teoretycznie lepiej to zabezpieczą do transportu, czy nie ma to znaczenia? Ma ktoś doświadczenie z polskim amazonem w tej kwestii? Z góry dzięki za jakieś info  Wink
Pozdrawiam Inpost który na mojej przesyłce z filmami chyba postawił lodówkę Smile

[Obrazek: HRZ5oc3.jpg]
[Obrazek: 6QFYe6N.jpg]
Ghost story?
Yup. Taki sam los spotkał Jennifer's Body; z Zabójczego ciała zostało samo ciało LOL
Moja paczka od Krzych2k, wysłana również inpostem też wyglądała jakby ktoś na niej usiadł. Ale niezawodny Krzych2k zapakował filmy tak sprytnie, że nic się, niebożątkom nie stało Smile
(12-08-2021, 12:23)Mefisto napisał(a): [ -> ]Dzięki, choć już zamówiłem z innego sklepu - pytanie czy dojdzie. Z Arrow byłoby z pewnością szybciej i pewniej.

Niekoniecznie Smile

[Obrazek: hA5VjtE.png]

To jest stan przesyłki od Arrow z dzisiaj. Z rarewaves z kolei jeszcze nigdy nic mi nie zaginęło.
W końcu jest decyzja o powtórnej wysyłce. Z 5 razy im pisałem aby nie wpisywali wartości 0 w deklaracji celnej - ciekawe czy mnie posłuchają. Jeśli nie to pewnie znowu utknie Big Grin

Przesyłka z jbhifi o wartości 0 nadana prawie dwa i pół miesiąca temu wciąż nie doszła i już nie dojdzie. Wiem, że kilka osób z Was ma ten sam problem - support jbhifi chociaż Wam odpisuje ? Bo u mnie cisza. Nawet nie wiem jak temat zwrotu kasy ugryźć przez paypala skoro film na fakturze jest gratis.
Tymczasem moja przesyłka z amazonu UK, wysłana 06.08, z przewidywaną datą dostarczenia dzisiaj:

[Obrazek: sSa618v.jpg]