Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
A to nie jest czasem przesyłka z magazynu w Polsce?
Komorniki. Właśnie dziwne, dopiero zauważyłem, myślałem że tam doszło z zagranicy. Jednak dziś będzie ta paczka, to tylko na amazonie taką miałem informację szacunkową, że dojdzie jutro.
(13-12-2021, 17:34)Mierzwiak napisał(a): [ -> ]Uzbrój się w cierpliwość. Mój zaginiony film właśnie się odnalazł, przyszedł równe 2 miesiące od wysłania.

Dzisiaj filmy dotarły, całe i zdrowe. Dopłata na PP: 8,50 PLN, więc spoko  Tongue
Sklep odpisał mi po kilku godzinach, że skontaktują się z przewoźnikiem w celu uzyskania info. W sumie czekałem miesiąc i 4 dni od momentu złożenia zamówienia. Tak więc mogę polecić, jeszcze gdyby tak wysyłkę mieli nieco tańszą, ważne że nie ma podwójnego opodatkowania i nie trzeba się wykłócać o zwrot kasy. A na Zavvi nie kupuję już od pół roku i nie tęsknię  Tongue
Na deepdiscount warto używać kodów rabatowych, tam prawie zawsze jest aktywny jakiś na 5 albo 10% rabatu.
(15-12-2021, 17:54)Mierzwiak napisał(a): [ -> ]Na deepdiscount warto używać kodów rabatowych, tam prawie zawsze jest aktywny jakiś na 5 albo 10% rabatu.
A jak tu wygląda sprawa kosztów wysyłki?
Do Polski od jednego filmu pokazuje 17.99 $. Ktoś pisał, że lepiej chyba jest zamawiać z wowhd.us, bo tam jak na razie wysyłka do Polski jest za darmo. Ale z kolei chyba ceny filmów są wyższe w niektórych przypadkach.
Są wyższe, zgadza się. Trzeba porównać ceny pomiędzy wowhd.us, importcds.com a deepdiscount.com i wybrać najkorzystniejszą opcję. Jeśli kupujemy więcej niż jedną rzecz, to najlepszym wyborem będzie wowhd. No ale lepiej to sprawdzić dla konkretnych już tytułów.
A w przypadku wowhd.us jak wyglądają sprawy celne? Jest VAT do dopłaty?
(16-12-2021, 11:37)Mister Tadeo napisał(a): [ -> ]Jeśli kupujemy więcej niż jedną rzecz, to najlepszym wyborem będzie wowhd.

To ja miałem na odwrót i przy większej ilości sztuk bardziej opłacał mi się deepdiscount.
Z tym, ze teraz widzę, że na deepdiscount usunęli już glitcha, kóry często nie naliczał 23% vat, więc nawet z kodami -10% wychodzi mi zwykle podobnie/więcej cenowo niż z drogaśnego amazon.com Big Grin
Zamawiałem w Zavvi DE, na awizo mam dopłatę 46,50 zł. To nie wysyłają tego z Niemiec?
Ktoś się orientuje w tym temacie?