Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Nawet nie zamierzam się z nimi użerać, ostatni raz u nich coś zamówiłem... i pakiet Kieślowskiego nagle nie ma fajnej ceny promocyjnej Big Grin
Przyszedł Henry od Arrow do zapłaty 39 plus 8,50


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Heh, zamówiłem 4 filmy na Amazonie jako jeden deal. Wszystkie 4 wysłane osobno, każdy innym przewoźnikiem i z inną datą dostawy. xD
(02-05-2022, 12:37)RylandGrace napisał(a): [ -> ]Przyszedł Henry od Arrow do zapłaty 39 plus 8,50


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Napisałem do Arrow o zwrot VATu i odpisali, że zwrócą. Także… czekam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Takie pytanko, bo dawno nie zamawiałem nic z zagranicy. Jedno z zamówień z amazonu.uk podzielili mi na kilka mniejszych i do pierwszej partii przyszło mi takie poświadczone zgłoszenie celne.

https://i.imgur.com/w64Flpk.png

Czy to jest wysłane tylko informacyjnie czy wynika z tego, że będę musiał coś dopłacać do odprawy celnej?
Informacyjne.

UPS in it's finest:

Cytat:5:12 PM Delivery attempted
Warsaw, PL
4:46 PM Package arrived at the final delivery station
Warsaw, PL
4:39 PM Delivery attempted
Warsaw, PL
2:14 AM Package arrived at the final delivery station
Warsaw, PL

Rolleyes
Mnie UPS też niedawno wkurwili... Kurier zadzwonił dosłownie raz domofonem, Żona od razu zeszła na dół a chujka już nie było nigdzie. Tak więc przekierowałem paczkę do roboty, gdzie ktoś zawsze jest 24h, bo w przeciwnym razie zabawa w kotka i myszkę z tymi paziami nie miała by końca... Nigdy więcej tych partaczy.
Ktoś ostatnio kupił coś na amazon.com? Jezeli tak to prosba dac znac czy musiał oplacac cło czy tez paczka doszla bezposrednio kurierem bez zdanych dodatkowych oplat?
5 przesyłek w tym roku i żadnych dodatkowych opłat w Polsce nie miałem. UPS albo DPD.
Wystarczająco dobija kurs dolara oraz amazonowe "Estimated tax to be collected" i "Shipping & Handling", które podnosżą cenę o ok 30%.
A takie pytanie co do Zavvi, dalej da się tylko zamawiać żeby wysyłali każdy film osobno i za każdy trzeba dopłacać 8 zł na poczcie?