Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Nie pamiętam już, ale pewnie było to 7-10 dni. I wysłali Royal Mail z trackingiem, a u nas wiadomo - PP. Może teraz to inaczej wygląda.

Koszty wysyłki tej kolekcjonerki Drive do niskich nie należą - £12.74. Ale jak ktoś chce w miarę szybko i pewnie... Smile
Czyli razem 68 funciorów? Nara!
12.74 to mógłbym zapłacić, ale za tracking, który będzie u mnie maksymalnie dwa dni później.
Jakie mamy alternatywy ?
- z Zavvi nie przypominam sobie aby kiedykolwiek boxy do mnie przyszły w idealnym stanie. Z ostatnich zakupów, czyli Lost i Koreeda - bez niespodzianek. Nie pomogło nawet to, że ten drugi jest w twardym slipbox - rogi pudełka wciąż dość wyraźnie pouszkadzane.
- z rarewaves gabarytowo tego typu rzeczy jeszcze nie brałem, ale nie nastraja mnie optymistycznie to, że ostatnio nawet co drugie grubaśne amaraye do mnie przychodzą od nich jakby wyjęte psu z pyska. Poniżej zdjęcie ostatniej przesyłki:

[Obrazek: HkP4rqZm.jpg]

Co ciekawe, tych uszkodzonych resztek amaraya nie było w przesyłce, więc w takim stanie musieli wysłać film do mnie.
Kurde, a zamówiłem od nich Wild Things właśnie :|
Ja akurat z Zavvi nie mam takich problemów - a jeśli już dostaję uszkodzone pudełko, to domagam się wymiany. A ponieważ nie każą mi odsyłać... Smile
Ja z kolei z Rarewaves nie miałem takich problemów. Co prawda nie zamawiałem nic od nich w ostatnim czasie, a ostatnim razem przysłali mi (i to dwa razy) CD ze śladami użytkowania - ale filmy w amarayach zawsze przychodziły w dobrym stanie. Raz nawet od nich zamawiałem box i przyszedł tylko z jednym lekko obitym rogiem Wink Ale też miałbym wątpliwości, gdyby mi zależało na nienaruszonym stanie przesyłki.
(31-05-2022, 14:23)misfit napisał(a): [ -> ]Nie pamiętam już, ale pewnie było to 7-10 dni. I wysłali Royal Mail z trackingiem, a u nas wiadomo - PP. Może teraz to inaczej wygląda.

Koszty wysyłki tej kolekcjonerki Drive do niskich nie należą - £12.74. Ale jak ktoś chce w miarę szybko i pewnie... Smile

Czyli przy Drive radzisz omijać Zavvi?Wink kupując bezpośrednio w sklepie Second Sight trzeba pewnie doliczyć koszty jakiegoś cła czy "tylko" 8,50?
To już każdy musi sobie sam ocenić ryzyko, po wcześniejszych doświadczeniach z nimi. Tak jak pisałem u mnie tego typu rzeczy z Zavvi (niemal) zawsze przychodzą mniej lub bardziej uszkodzone. Z kolei steelbooki odwrotna sytuacja i ani razu nie musiałem niczego od nich reklamować. Ale może mój urząd pocztowy jest jakiś specjalny i np. organizują sobie codziennie zawody, a przesyłki robią za piłkę nożną Wink Tyle, że sytuiacja u mnie jest niezmienna od ponad 10 lat Big Grin

Z Second Sight powinno być tylko 8,50, no ale z naszymi celnikami nie daję żadnych gwarancji... Big Grin
DziękiSmile
Ktoś coś wie czy na starstore.pl trzeba z góry opłacić pre-ordera czy jest jakaś inna opcja ?