Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
A czy Zavvi nadal wysyła pojedyncze pozycje osobno, czyli np. promka 3x30 będzie 3x8,5zł czy pakują to może razem teraz? Wiem, że jakieś większe pozycje (kolekcjonerki) potrafią wysłać w pudle i wtedy chyba leci wszystko razem jeśli coś dodatkowego było, ale konkretnie pytam o 3x UHD, gdzie "od zawsze" wysyłali osobno, coś się zmieniło?
Starają się wysyłać razem, ale nie zawsze się udaje, więc loteria  Smile
(06-07-2022, 14:59)Aradiel napisał(a): [ -> ]ale konkretnie pytam o 3x UHD, gdzie "od zawsze" wysyłali osobno, coś się zmieniło?

Ja dostałem w jednej paczce.
(06-07-2022, 14:58)HAL 9000 napisał(a): [ -> ]Dokładnie mam tak z jednym filmem z Zavvi
Miem tak z Die Hard z promki 3x30. 2 filmy dispatched praktycznie od razu a Die Hard processing w nieskończoność. Jak napisałem do nich o co kaman, to dostałem standardowe korpo bulshit, że pracują nad realizacją zamówienia. W końcu napisałem, że rezygnuję, to status zmienił się na cancelled chyba kilka godzin po moim mailu Big Grin
Także nie chcę siać defetyzmu, ale nie rób sobie za dużych nadziei, że film do Ciebie dotrze Wink
Mnie z kolei dziwi w Amazonie.uk, że kiedy zamawiam kilka filmów i zamówienie dzielą na dwie części: pierwsza przychodzi z UK, druga z magazynu w Polsce - w dniu, w którym kurier przynosi mi do domu przesyłkę z UK, ta z Polski dopiero zostaje nadana...
Zavvi
- dwa filmy wysłane 7 lipca dolatują już 15
- dostaję link do śledzenia paki
- zero opłat przy odbiorze
- porządne pakowanie
- jestem w szoku
(19-07-2022, 11:07)pred895 napisał(a): [ -> ]
(19-07-2022, 09:31)piti198 napisał(a): [ -> ]Już wysyłają do EU.
https://shop.bfi.org.uk/international-shipping-information.html
Cytat:The BFI Shop is happy to announce that we are now shipping orders to countries within the EU.

Ciekawe jak z cłem u nich ? Tongue

Odliczają UK VAT przy checkoucie, który później zapłacisz PP + haracz.

Kupowałem u nich tak z roku temu z wysyłką do PL, więc to chyba stary news ?

EDIT: Rarewaves rozdzielił mi jedno zamówienie z 4 filmami na 4 osobne przesyłki. Pomyślałem sobie - peszek, PP się obłowi (4x 8,50). Ale o dziwo nie było żadnej dopłaty, po raz pierwszy od lipca zeszłego roku. Chyba sezon urlopowy daje im się we znaki Wink
Chcesz żeby przy takim upale liczyli takie skomplikowane działania? Smile
Poczta chyba naprawdę zaczęła ogarniać paczki z zavvi, a przynajmniej w moim przypadku. Przyszedł Steelbook Northamana z dopłatą 8,5 pln, tylko tym razem nie wysłali tego swoim flagowym kartoniku tylko zawijasie kartonowym. Na szczęście nic mu się nie stało.
Powiedzcie mi ile się teraz mniej więcej czeka na te fedexy -> pocztexy z Zavvi ? Dawno u nich nie kupowałem, więc nie jestem w temacie...