Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Super, dzięki za pełne objaśnienie, leci ode mnie punkcik!
Niemiecki amazon: Ten produkt nie moze zostać dostarczony do paczkomatu lub punktu odbioru. Wybierz dostawę do domu lub biura. - o wuj tu chodzi?
Zmień na język angielski na amazonie, to się dowiesz. Ja się kiedyś o to pytałem i chyba misfit stwierdził, że to jest błąd w tłumaczeniu.
This item cannot be shipped to your selected delivery location. Please choose a different delivery location. - tyle ze zmiany języka
Chodzi o to samo co np. w UK i części filmów nie wysyłają poza niemiecką granicę - w ostatnich miesiącach trochę ich doszło procentowo...
(25-10-2022, 14:45)Mefisto napisał(a): [ -> ]Niemiecki amazon: Ten produkt nie moze zostać dostarczony do paczkomatu lub punktu odbioru. Wybierz dostawę do domu lub biura. - o wuj tu chodzi?

Mam czesto tak na Amazon UK. Pre-orderow nie da sie zamowic do poczkomatu/lockera. Podejrzewam, ze musieliby pamietac zeby zablokowac miejsce na pre-order ale dopiero na kilka dni przed premiera, a ta tez sie czesto zmienia w przypadku filmow na przyklad i woleli to w ogole wylaczyc. Takze tylko na adres domowy mozna pre-ordery zamawiac. No ale to jestem w stanie zrozumiec.
Ale tez tak czasem jest ze cos dostepnego od reki, nie moge zamowic do lockera a moge do innego, albo do sklepu, albo tylko na adres domowy. Nie wiem czemu tak jest.

Np. Soundtrack Red Sonja, niby byl dostepny z darmowa wysylka do lockera (tak bylo napisane przy produkcie) a na kazdy z lockerow, ktory probowalem nie da sie tego zamowic.
(25-10-2022, 14:45)misfit napisał(a): [ -> ]Chodzi o to samo co np. w UK i części filmów nie wysyłają poza niemiecką granicę

Ale UK jest poza UE, więc mogę zrozumieć jakieś ograniczenia. Ale żeby od sąsiada za płotem? Panie, ić pan wiesz pan gdzie Tongue
Ale przecież tak jest od jakichś 4 czy 5 lat na amazon.de - jednak ostatnio znowu się nasiliło.

paniron, ten tekst z paczkomatem/punktem odbioru z amazon.de wyjaśnił już piti - błąd w polskim tłumaczeniu. I pojawia się on niezależnie od tego jaką wybierzemy formę dostawy - po prostu na niektóre filmy jest blokada dla zagranicznych adresów i nic się z tym nie zrobi.
Czaje,
Jak przeczytalem ''Ten produkt nie moze zostać dostarczony do paczkomatu lub punktu odbioru. Wybierz dostawę do domu lub biura'' - to sugerowalo to, ze na adres domowy za sie zamowic.
A chcialem zwrocic uwage, ze czasem tak mam z Amazon.uk, ze nie da rady zamowic filmu do lockera w UK, tylko na adres domowy. Myslalem, ze to moze byc podobny problem...
Nie można zamawiać do paczkomatow w Amazon ze względu na bardzo duża ilość skarg od żonek kolekcjonerów. Niby nic nie kupuje a na półkach coraz więcej