Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(25-10-2022, 15:05)misfit napisał(a): [ -> ]Ale przecież tak jest od jakichś 4 czy 5 lat na amazon.de - jednak ostatnio znowu się nasiliło.

Hmm, to nie wiem - teraz mam tak z co drugim filmem, kiedyś może to były pojedyncze tytuły.
Ktoś mi podpowie jak skorzystać z -10 zł na empik.com przy pierwszym użyciu aplikacji na smartfona? Pobrałem ją, dodałem film do koszyka, ale cena pozostaje ta sama, co kupując normalnie na komputerze. Muszę gdzieś coś wpisać/kliknąć w coś?
W koszyku masz na dole pozycję wpisz kod rabatowy i tam wpisujesz chyba START10, ale nie jestem pewien


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
[Obrazek: thanks-thank-you.gif]
Witam, spotkała mnie taka sytuacja że zamówiłem na Blu-rayu komplet dwóch części top Gun ze strony Starstore i dziś odbieram paczkę a tam tylko ta najnowsza z rachunkiem na całkiem inną kwotę niż zapłaciłem. Także nici z dzisiejszego seansu
A ja zamawiałem steelbooka GOLD w empiku a dostałem wersję BLUE (znaczy niebieskiego steela). Taka sytuacja


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja zamawiałem w preorderze wersję Gold za 169,99. ale coś mnie tknęło i przestraszyłem się, że Empik nie będzie miał w dzień premiery i zamówiłem też wersję Blue. W niedzielę zobaczyłem, że wysłali mi i jedną i drugą wersję. Będąc w empiku i podając numer zamówienia do wersji Gold, okazało się, że ten numer mimo, że na moim koncie w moich zamówieniach był przypisany prawidłowo wersji Gold to w sklepie mieli go jako wersję Blue, a wersja Blue tj. jej numer zamówienia były przypisane wersji Gold. Wersja Blue była droższa w momencie odbioru od wersji Gold o około 8 zł. Dla Pani która wydawał mi zamówienie było obojętne, którą wersję wybiorę po steelu i wziąłem wersję Blue, czyli błędnie Gold po cenie 169,99. Czyli tak jak zamawiałem i jak chciałem w preorderze,
(31-10-2022, 18:35)RylandGrace napisał(a): [ -> ]A ja zamawiałem steelbooka GOLD w empiku a dostałem wersję BLUE (znaczy niebieskiego steela). Taka sytuacja


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Będziesz składał reklamację?
Już do nich napisałem. Czekam co odpiszą


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Tymczasem Świat Książki w ogóle nie wysłał i sądząc po tym, że zamówienie nie jest nawet skompletowane to przeczuwam, że oni w ogóle nie mają tego złotego steelbooka.