Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Tak, a jakby tego było mało to włoskie wydanie ma napisy PL nie tylko na płycie UHD ale i na zwykłej, więc w sumie niczym nie różni się od polskiego Tongue

Generalnie nie kupuję płyt UHD z polskiej dystrybucji (ze względu na ceny z kosmosu i brak sensownych promocji), ale ponieważ film mi się bardzo podobał i pomyślałem, że z dostępnością steelbooka może być problem, złamałem się i kupiłem golda kilka dni temu w Gandalfie (była akurat promocja która dawała z wysyłką łącznie nieco ponad 160 zł czyli najlepsza cena od momentu preordera na starstore.pl). Oczywiście zamówienie zostało anulowane, bo nie mają już go na stanie Big Grin
Jak czytam tutaj na forum co odwalił Galapagos w sprawie tego zamieszania ze steelbookami (w stosunku do osób które składały zamówienia w preorderze!) to zastanawiam się jak to jest możliwe, że takie firmy w ogóle egzystują na rynku w dzisiejszych czasach Sick Szczerze mówiąc teraz już nawet dla zasady wezmę wydanie zagraniczne, nawet gdyby miało być droższe (choć nie sądzę).
Witam
Kupiłem z Amazon UK w sumie 5 filmów z bieżących promocji za kwotę 38 funtów,czy mam się już szykować na cło czy nie powinienem się martwić ?,zawsze starałem się brać filmy tak do 25/30 funtów max stąd moje pytanie.
Dzięki za odpowiedź.
Pozdrawiam
ps.znikają dodatkowe rabaty na filmy z promocji 2 za 30
Amazon UK ma wszystko uregulowane ze sprzedażą do UE więc żadnych dodatkowych opłat nie będziesz miał


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Kupował już ktoś w sklepie Eureki z wysyłką do PL? Jak to wygląda mniej więcej.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ktoś się ostatnio skusił do zakupów na wowhd i może opisać wrażenia, tzn. po jakim czasie przesyłka dotarła, czy były dodatkowe opłaty - a jeśli tak, to jakie, itp. ?
Tak, ja zamówiłem od nich (po Twojej rekomendacji) Columbia Classics Collection 3. Było to 27 pażdziernika. Przesyłka wciąż wisi na UPS pod hasłem: "Paczka opuściła obiekt przewoźnika międzynarodowego
United States". Opłata 105,08 dol za przedmiot + 24,17 podatek, zero - koszty przesyłki. Jeżeli UPS to nie powinno być dodatkowych opłat w Polsce.
Dzisiaj dolar jest tańszy więc kupisz Columbię poniżej 600 stówek. Mnie kosztowała 640 zł.
Ostatni status "Paczka opuściła obiekt przewoźnika międzynarodowego United States" z jakiego masz dnia ? Z góry dzięki za info.
03.11.2022 - 22:45 (trochę to trwa).
5 listopada zamawiałem Criteriony z Amazona, dotarły 10-go, też UPS.
To daj znać co i jak, gdy przesyłka już dojdzie. Myślę, że może do końca przyszłego tygodnia już się pojawi.

Jeśli chodzi o Amazon US to też mi wysłali 5.11, ale DPD i jeszcze idzie. Nie wiem jednak kto po polskiej stronie ją obsługuje, nr. przesyłki to "AW" i dziewięć cyfr.
Po ostatniej podwyżce kosztów wysyłki na Zavvi, wydania od Arrow polecam kupować bezpośrednio na ich stronie.
Za wysyłkę czterech filmów zapłaciłem 5 funtów; Royal Mail/PP - dopłata 8,50 zł - i do tego zwrot 10% ceny zamówienia w punktach do wykorzystania.
Minęła prawie doba od złożenia zamówienia na Amazon.com w moim przypadku serial Miami Vice na blu -ray ( prognoza dostawy 25 - 29.11) i jak na razie zero ruchu z ich strony tzn. nie ma jeszcze blokady na karcie kredytowej. Domyślam się że to normalne, bo pewnie trzymają się daty dostawy i wstrzymują się z blokadą do odpowiedniego momentu wysyłki?