Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
A czemu akurat od nich? Ostatnio widziałem obniżkę na brytyjskim.
Finalnie łącznie wyszło 235 zł, w UK wyszło taniej?
Nie mam pojęcia, mignęło mi tylko w jakiejś promce. Z USA płacisz jeszcze przecież dodatkowy haracz, a same płyty A locked są.
Haracz uwzględniony w cenie. Region A i brak napisów już nie straszny oppo. Sprawdziłem nie było taniej>> Miami Vice UK
Z wowhd wychodzi trochę taniej, ale przy takiej różnicy pozostałbym już przy tym Amazonie - szybsza dostawa i gwarancja, że nie będzie jaj z dodatkowymi opłatami. Na dniach powinni ruszyć z wysyłką jeśli chcą dotrzymać obecny termin dostawy.
Tylko daję znać, że Amazon US nic, a nic się nie zmienił i dalej prawie wszystko ładują w zwykłą kopertę bąbelkową.
Mija trzecia doba bez reakcji, zaczynam się wkurzać.
(13-11-2022, 12:44)misfit napisał(a): [ -> ]To daj znać co i jak, gdy przesyłka już dojdzie. Myślę, że może do końca przyszłego tygodnia już się pojawi.
(13-11-2022, 12:06)Redrum napisał(a): [ -> ]Opłata 105,08 dol za przedmiot + 24,17 podatek, zero - koszty przesyłki.

No to dzisiaj przesyłka Columbia Classics Collection 3 z wowhd dotarła. 3 tygodnie z haczykiem. Dostarczyła poczta i pobrała 8,5 zł.
Przesyłka nie uszkodzona, w za dużym kartonie - pusta przestrzeń częściowo wypełniona napompowaną folią. Płyty w slipcasach.

[Obrazek: 20221117-144848.jpg]
Graty i super, że IOSS zadziałał.
Mógłbyś jeszcze pokazać przebieg wysyłki z USPS lub emonitoringu ?

PS. Tak się teraz zastanawiam czy Amazon US zmieściłby ten pakiecik w kopertę bąbelkową... Big Grin Wink
(17-11-2022, 15:50)misfit napisał(a): [ -> ]PS. Tak się teraz zastanawiam czy Amazon US zmieściłby ten pakiecik w kopertę bąbelkową... Big Grin Wink
Po co? Wystarczy nakleić etykietę bezpośrednio na cały pakiet i po kłopocie, nie raz tak robili Smile
Amplituner Denona za prawie 3 koła tak właśnie mi wysłali Big Grin