Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Sklepy internetowe - wysyłka, opłaty itd.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Rarewaves mnie dziś zawiódł, bo w ciągu ostatniego ~1.5 roku do płacenia miałem tylko 8,50 zł i to też nie zawsze.
A dziś przy odbiorze przesyłki doszedł jeszcze vacik.

Nie wiem co tutaj się wydarzyło, ale zauważyłem, że o ile wcześniejsze przesyłki przychodziły z UK lub częściej - ze Szwecji, tak tym razem widzę na etykiecie pocztę francuską.
Ja wczoraj odebrałem przesyłkę od Rarewaves (Nope po Twoim info), zapłaciłem tylko 8,5 zł. Przesyłka z UK.
U mnie też Nope Smile
Masz jeszcze kopertę? Co masz na tej drugiej naklejce? U mnie France La Poste i adres paryski.
Faktycznie też France La Poste. Nie zauważyłem.
Wygląda, że łoją losowo
[Obrazek: 20230131-155717.jpg]
(30-01-2023, 18:58)CivilWar napisał(a): [ -> ]Mefisto od tego czasu przyszły od nich do mnie dwa filmy. Fakt, że złożyłem preordery jeszcze przed podniesiem cen. Przesyłka przyszla bardzo szybko jakoś 3 dni.

Potwierdzam. Bardzo dobry tracking, doszło praktycznie w dwa dni (weekendu po drodze nie liczę), pakowanie też jakby lepsze, więc zero uszkodzeń (twardszy od amazonowego kartonik). Także to podniesienie ceny przynajmniej nie jest zdzieraniem kasy.
Zamawiał ktoś w tym wowhd? Bo chciałem zapłacić, a w revolucie pokazał mi się komunikat, że zablokowano kartę ze względu na podejrzaną transakcję. Potwierdziłem, że to ja płaciłem.
Ale w sklepie chyba nie przeszło, bo nie mam nic o złożonym zamówieniu. To mam spróbować jeszcze raz zapłacić, bo revolut już zaakceptował transakcje z tym sklepem?

Edit: Dobra, nieważne już. Teraz przeszło.
Orientuje się ktoś, jak ma się sprawa dodatkowych płatności, jeśli zamawia się z amazon uk z ich wysyłką, ale sprzedawcą jest ktoś inny?
Ostatnio kupiłem jeden film, gdzie sprzedawcą był ktoś inny niż Amazon - ale "Dispatches from: Amazon" - i nie było żadnej dodatkowej opłaty.
Być może jest to zależne od samego sprzedawcy, dzięki!
Jest możliwe, żeby po prawie 3 tygodniach nie było żadnego statusu paczki dostarczanej z USA? Bo zamówiłem coś z wowhd.us i w szczegółach zamówienia jest link do trackingu, a tam jest bez przerwy:
Cytat:Status Not Available
The tracking number may be incorrect or the status update is not yet available. Please verify your tracking number and try again later.
Ten dostawca to USPS.

Edit: Wpisałem nr przesyłki na innych stronach do wyszukiwania przesyłek od tego przewoźnika i mam status, że przesyłka jest w drodze.