Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Inuki
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Ja też wrzucę moje zbiory Big Grin

[Obrazek: 3f625dfdae539235m.jpg] [Obrazek: 3b02486dd0e99ec5m.jpg] [Obrazek: 44e38ce2cfe5e943m.jpg] [Obrazek: f4e4bdeef4935c00m.jpg]
Jedna z moich ulubionych kolekcji starego forum Wink Anime, Star treki, End of Ewangelion i wiele innych ciekawych tytułów!
No i już w końcu wiem kto jeszcze układa filmy alfabetycznie Wink
Bardzo ładna kolekcja!!
Mam pytanie kolekcjonerki Bond itp są w folii??
(30-11-2014, 21:11)matwiko napisał(a): [ -> ]Jedna z moich ulubionych kolekcji starego forum Wink Anime, Star treki, End of Ewangelion i wiele innych ciekawych tytułów!
Nigdzie nie mogę się doszukać "End of Evangelion"....
Niektórych tytułów nawet na powiększeniu nie jestem w stanie odczytać Sad - Inuki, tłuszcza domaga się ostrzejszych zdjęć! Anime najpierw Smile
Co to jest pomiędzy Arjuną a Cyber City OEDO?
Samurai Champloo to komplet?

Kolekcja b. fajna (na tyle, ile mogę odczytać tytuły), na dodatek na tle tego, co na forum z reguły jest prezentowane ta jest dosyć niepowtarzalna.
Dobrze ci, że masz tyle miejsca ma te masywne wydania serialu (Poirota, Drużyny A, itd.).
gladiator BD to polskie wydanie czy ang
Dziękować za miłe słowa :-) Szczerze mówiąc miejsca wolnego w kolekcji już nie mam. Muszę kilku DVD się pozbyć, żeby je zwolnić, ale zwyczajnie mi szkoda niektórych wydań, a miejsca na nowy regał/półkę też nie mam Undecided

OK, podładuję aparat i spróbuję lepsze fotki pstryknąć, ale nie wiem czy da radę Undecided

Niektóre wydania (Bond, Alien, Indiana) mają folię, ale płytki można normalnie wyciągnąć. Jak nie trzeba folii zdejmować, żeby do płytek się dostać, to ją zostawiam - to takie moje nowe odchyły :-D

Pomiędzy "Arjuną", a "Cyber City" jest "Blood: The Last Vampire", a "Samurai Champloo" to komplet - 4 płytki w BOXie.

"Gladiator" to polskie wydanie od ś.p. TiMu
Dokładniejsze fotki, wedle życzenia; lepiej niestety nie będzie Undecided

[Obrazek: e763e5736bd434ebm.jpg] [Obrazek: d121a9180f2f6f9cm.jpg] [Obrazek: a91788ebbd2dd495m.jpg] [Obrazek: 481654b9892f4230m.jpg] [Obrazek: 3035307fcf8f7714m.jpg] [Obrazek: 5828451789b7ea6bm.jpg]
[Obrazek: 75335203bcf0894cm.jpg] [Obrazek: 9e1322745e247a7dm.jpg]
Co to za wydanie "Brudny Harry kolekcja"?

Ula87

Swietna kolekcja. Zroznicowana i nieograniczona SmileSmileSmile
(01-12-2014, 19:49)Mateusz napisał(a): [ -> ]Co to za wydanie "Brudny Harry kolekcja"?

Wszystkie 4 części w jednym pudle, każdą część można też było kupić oddzielnie; części 1-3 w wersji reżyserskiej. Jest to wydanie jeszcze z czasów Warnera i tylko z napisami, bo to z lektorem wyszło później. Kiedyś chciałem kupić wydanie Blu-ray, ale właśnie fakt, że na DVD ma Dir Cuty, a na Blu są kinówki powstrzymał mnie od tego.
Stron: 1 2 3 4 5