Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Danus- skromna kolekcja.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
(10-11-2020, 15:26)pred895 napisał(a): [ -> ]Widzę że co miesięczna wizyta u psychiatry znowu przesunięta przez COVID ?
Tryskasz takim dowcipem jak politycy statystkami z chorymi na Covid. Maseczka musisz nosić chyba i na oczach jeśli traktujesz tu dyskusję na poważnie.
(10-11-2020, 15:38)Wolfman napisał(a): [ -> ]Maseczka musisz nosić chyba i na oczach jeśli traktujesz tu dyskusję na poważnie.

Ustaw tę złotą myśl w pierwszym poście opisującym twoją kolekcję tak aby nie było niedomowień Wink
Kolejna bezsensowna dyskusja, która tylko zaśmieca koledze temat Wink
(10-11-2020, 14:43)Juby napisał(a): [ -> ]sam byłem na posadzie kierowniczej dwukrotnie i nadal uważam swój czas za zbyt cenny, aby go poświęcać na: a) szukanie okazji, b) ponowny zakup filmów, których nie lubię, c) sprzedaż starych wydań, d) pakowania ich, e) wysyłania, i tak dalej.

Ale najwyraźniej nie szkoda go na bezsensowne dyskusje na forum.
(10-11-2020, 15:47)pred895 napisał(a): [ -> ]Ustaw tę złotą myśl w pierwszym poście opisującym twoją kolekcję tak aby nie było niedomowień
Jaka kolekcja? To towar na sprzedaż. Ty za to poważny gracz mógłbyś się lepiej postarać, bo widownia zasypia na twoich unboxingach Wink
(10-11-2020, 16:16)Wolfman napisał(a): [ -> ]Jaka kolekcja? To towar na sprzedaż. Ty za to poważny gracz

Naprawdę twoja wizja graczy, biedaków , bogaczy i innych rozpieprza wszystko nasz magazynowy zbieraczu. Twórca Plebani nakręciłby o Tobie 300 odcinkowy serial. Pomyliłem tu psycholog nie pomoże tylko kaftan Big Grin
Ot zebralo sie kilku wielkich "krytykuf filmowych".... ludzie dajcie se siana. Chlop kupuje co mu sie podoba i wam gowno do tego.
Po to jest forum, żeby dyskutować i komentować. Zdaje się, że kilka osób nie jest tego w stanie zrozumieć. Jeśli w ogóle nie chce komentarzy niech nie wrzuca zdjęć, a jeśli mu jakieś komentarze nie odpowiadają, może je zgłosić do usunięcia i zostaną usunięte. A tobie, cytuję, "gówno do tego".

EDIT: Do poniższego posta - no i tak właśnie wygląda "obrona uciśnionych" w wykonaniu ludzi nie mających nic do powiedzenia - przejawia się zasrywaniem im tematu kolejnymi pozbawionymi sensu i treści postami. Pogratulować Smile
Idz sobie pusc jakies dvd dla ochlody
(10-11-2020, 21:01)engajner napisał(a): [ -> ]Ot zebralo sie kilku wielkich "krytykuf filmowych".... ludzie dajcie se siana. Chlop kupuje co mu sie podoba i wam gowno do tego.
Spoko, ja mam z nich zbite. Wiem tez by ze zdwojona sila wrzucac nowe zakupy, chocby dlatego by uslyszec zazdrosne pekajace dupy Jubego czy Gieferga.
Posty tez zostawiam, niech reszta forum widzi jakie to sa matoly.

Dyskusja dyskusja, ale wytykac komus, ze za duzo wydaje pieniedzy na filmy, za duzo czasu poswieca na to, czy za duzo miejsca na polce to zajmie to jakies kompletne niezrozumienie idei tego forum.
Slysze wycie? Znakomicie.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31