Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Danus- skromna kolekcja.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
(23-04-2016, 10:52)Danus napisał(a): [ -> ]Dobra, uciekam z forum. Chciałbym się pożegnać i mimo, że nie byłem jakoś specjalnie aktywnym użytkownikiem to będę miło wspominać z racji tego, że wiele osób tutaj przeniosło się jeszcze ze starego forum kolekcjoner DVD. Życzę wam wszystkiego dobrego, jak najwięcej fajnych wydań w kolekcji i cierpliwości do kadry tego forum wśród której jest ten na G.
Administracji też życzę wszystkiego dobrego i mam nadzieję, że kiedyś się opamietają, bo kiedyś ludzie nie wytrzymają i będą masowo przez Pana G. uciekać.
Pokój z wami i do widzeniaSmile
Niestety. Przez takich ludzi będziemy tracić forumowiczów. Z przykrością żegnam. A co do wypowiedzi 100% racji
To oznacza, że wraz z opuszczeniem forum rezygnujesz z kolekcjonowania czy pasja nadal trwa? Moim zdaniem nie ma co się obrażać, bo to dziecinada. Trzeba być twardym nie mientkim i mieć dystans nawet do najbardziej krytycznych i nie zawsze miłych komentarzy. W końcu każdy najlepiej zna swoją wartość. W każdym razie życzę wytrwałości w realizacji swoich celów. Pozdrawiam.
Pasja nadal trwa. Z kolekcjonowania nigdy nie zrezygnuje bo jak sam napisałeś jest to pasjaWink
Nie mam zamiaru uczestniczyć w prywatnym folwarku Gieferga, może kiedyś jak zniknie to wrócę.
Post w twoim trolowskim stylu, żebyś się nie zdziwił kolego.
Sorry Danus, mam wrażenie że wpadałeś tu tylko aby dokuczyć Giefergowi. Nie wiem nawet na co jesteście tak cięci ale ewidentnie czepiałeś się do wszystkiego a mało wnosiłeś wkładu merytorycznego w forum. Nie rób dziecinady i nie rozrywaj teraz szat bo odchodząc, forum nic nie starci a Ty stracisz chyba wiele.
A co mam takiego stracić? Przecież dostęp do filmozercow będę miał zawsze. Forum nie jest mi do szczęścia potrzebne zwłaszcza, że jest tu moderatorem Gieferg i robi sobie swój własny folwark z tego forum. Nie widzisz tego to twój problem. Ludzie ze starego forum to widzieli. Nie udzielalem się na forum i nie wnosilem nic merytorycznego ... W sumie sam zgadnij dlaczego.
Białe regały. Czułbym się jakbym mieszkał w aptece. Okropność.Tongue
Swietnie komponuja sie z wystrojem mojego salonuSmile nie czuje sie ani troche jakbym byl w aptece.
(22-04-2020, 15:32)Juby napisał(a): [ -> ]Białe regały. Czułbym się jakbym mieszkał w aptece. Okropność.Tongue

No, faktycznie
[Obrazek: w-galerii-43.jpg]
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31