Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Alita: Battle Angel
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
[Obrazek: Alita-Battle-Angel-1.jpg]Narazie slabo z zapowiedziami tego filmu na nosnikach fizycznych. Podobno ma to zwiazek z prawami do tytulu, czy raczej podtytulu (Battle angel).
W Polsce o ile sie nie myle, Imperial CinePix moglby to wydac.
Na stronie dvdmax, jak i kilku innych widnieja co prawda zapowiedzi, brak jednak ewentualnej daty wydania jak i mozliwosc pre-orderu.


Z zagranicznych wydan, to jakis czas temu pojawil sie na zavvi steelbook (4K + 3D + blu ray), ale byl krotko dostepny. Podejrzewam, ze to rowniez ma zwiazek z niedoprecyzowaniami zwazanymi z tytulem filmu. Licze, ze owe wydanie pojawi sie za jakis czas ponownie. Angielski amazon, tez udostepnil zapowiedz, narazie widze tylko blu ray (£18.99) i dvd z data wydania: 29 lipiec tego roku. Wydanie 4K ma te sama date wydania, oraz wedlug okladki zawierac bedzie dodatkowo krazek 3D; narazie jednak nie mozna skladac na niego zamowien (mozna za to na zwykle blu i dvd).


Portugalski fnac udostepnil steelbook Alita: Anjo de Combate , jak i zwykle wydanie blu-ray i dvd. Jako date premiery sklep podaje 20 czerwiec.


Zapowiedzi widzialem rowniez na stronach z wydaniami skandynawskimi, oraz czeskimi.


Filmarena, udostepnila kilka ciekawych wydan, a sklep blu-shop twierdzi nawet, ze bedzie tam polska wersja jezykowa. Co z reszta nie dziwi, jako ze to Fox; spodziewam sie polskich wersji w innych europejskich krajach rowniez.

Iinfo ze sklepu blu-shop:

[Obrazek: zMQ23x7.jpg]

Ponizej pogladowe okladki:
[Obrazek: tT3jOsl.jpg][Obrazek: MDza3Yh.jpg][Obrazek: BHuxH2j.jpg]
A kto ma to wydać? Disney nie ma praw do Ality, a Foxa już nie ma. Cameron musi sobie znaleźć wydawcę.
Fox należy do Disneya, więc prawa do Ality też powinny.
Prawa do Ality posiada James Cameron. Musi sobie znaleźć nowego dystrybutora. Ja najchętniej widziałbym kogoś z trójki Universal/WB/Paramount. Oby nie Lionsgate i Disney bo o wydaniu 4K będziemy mogli zapomnieć.
Film jest produkcją 20th Century Fox, Lightstorm Entertainment i TSG Entertainment, dystrybutorem jest Fox.

Przejęcie go przez Disneya dokładnie niczego nie zmienia i Cameron nie musi i nie będzie niczego szukać. Co za nonsens.
I właśnie dlatego od dawna można składać preordery na Alitę Smile Twój komentarz jest, jak rozumiem, debilnym trollem? Smile Sprawdziłeś na IMDB kto jest producentem i uważasz, że błysnąłeś?
Wrócimy do tematu jak film ukaże się na płytach i wtedy przekonamy się kto ma rację, tymczasem możesz spokojnie wracać do pisania na Filmożercach jakże mądrych i popartych twardymi dowodami komentarzy o tym jak Disney kupuje bilety na Marvelkę.
(01-04-2019, 11:08)Mierzwiak napisał(a): [ -> ]Przejęcie go przez Disneya dokładnie niczego nie zmienia
Samo to jest kompletną bzdurą. Na ten moment nie ma żadnych informacji o wydaniach fizycznych więc jak niczego nie zmienia? Co jest napisane na IMDB to każdy może sobie przeczytać.
(01-04-2019, 10:56)ifeelveryblah napisał(a): [ -> ]Prawa do Ality posiada James Cameron. Musi sobie znaleźć nowego dystrybutora. Ja najchętniej widziałbym kogoś z trójki Universal/WB/Paramount. Oby nie Lionsgate i Disney bo o wydaniu 4K będziemy mogli zapomnieć.

Przecież Lionsgate wydaje akurat sporo filmów 4K UHD, a i od Disney'a coś by się znalazło.
(02-04-2019, 09:40)Pablo0909 napisał(a): [ -> ]Przecież Lionsgate wydaje akurat sporo filmów 4K UHD, a i od Disney'a coś by się znalazło.
Ale nie z wersją PL.
Stron: 1 2 3 4 5 6