Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: LG OLED 55" B7V
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Sprzedam tv jak w tytule. Mam go 13 miesięcy, stan idealny. Oglądam na nim tylko filmy BD i UHD, rzadziej coś Netflixa. Gdyby był ktoś zainteresowany z Krakowa lub okolic, to by uprościło sprawę, bo wolałbym, żeby przed zakupem ktoś sobie go obejrzał. Wysyłka nie wchodzi w grę,bo koszt jest bardzo wysoki, no i może się przytrafić jakieś nieszczęście. Jeśli ktoś byłby zainteresowany, to proszę o wiadomość na priv.
Czemu sprzedajesz??? wypalanie Smile
(10-04-2019, 18:12)Nfsfan83 napisał(a): [ -> ]Czemu sprzedajesz??? wypalanie
No nie każdemu czas stanął na 1999. Kolega pewnie chce większy
(10-04-2019, 18:12)Nfsfan83 napisał(a): [ -> ]Czemu sprzedajesz??? wypalanie Smile

Chcę kupić większy. Gdyby były "wypalenia", to preferowałbym wysyłkę, a nie, żeby ktoś przed zakupem mógł go zobaczyć, włączyć itd. "Myśl Puchatku, myśl" Wink
Bo różne są opinie niektórzy mówią, że nie a niektórzy, że jednak ten problem jest. Większy... przecież 55 cali to ogromny tv Big Grin

Kup 32 cale używkę, pooglądaj na tym z 3 mc i potem wróć do LG 55 cali Smile zaoszczędzisz pieniądze...
(11-04-2019, 13:45)Nfsfan83 napisał(a): [ -> ]Większy... przecież 55 cali to ogromny tv
Dla posiadacza 32 i 40 tak. Posiadacz 55 chce 65, ja mam 65 i myślę nad 77 Big Grin
(11-04-2019, 13:45)Nfsfan83 napisał(a): [ -> ]Bo różne są opinie niektórzy mówią, że nie a niektórzy, że jednak ten problem jest. Większy... przecież 55 cali to ogromny tv Big Grin

Kup 32 cale używkę, pooglądaj na tym z 3 mc i potem wróć do LG 55 cali Smile zaoszczędzisz pieniądze...

32"miałem 20 lat temu Wink i wolę, żebyś Ty żył w przekonaniu, że to High-End kina domowego.
mam 40 cali i mi styka w kuchni mam 26 cali i też jest fajnie... mniej znaczy więcej czasami... Wink

Wolfman zadziw forum, idź na całość Big Grin

https://www.sony.pl/electronics/telewizory/zg9-series

bierz 85!!!
Mniej znaczy więcej? To oglądaj na smartfonie, czemu nie?
Jeszcze w dodatku obraz w obrazie
Stron: 1 2