Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Ocenzurowane wydania filmów 4k uhd, blu ray
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
(26-04-2019, 13:24)Kirek napisał(a): [ -> ]Wskaż mi gdzie w mojej wypowiedzi jest wzmianka o filmoskopie?
A to jeszcze lepiej. Nowe tematy wyskakują jak grzyby po deszczu, zwłaszcza jeśli nie dotyczą obcisłych majtek Wink
Przeczytałeś cały mój wpis, czy od razu musiałeś odpisać po pierwszym zdaniu?
No nic swoje zdanie wyraziłem, dalsza dyskusja chyba nic nie zmieni.
Do dziś nie rozumiem dlaczego nasze Polskie wydanie Blu Ray" World War Z " jest ocenzurowane.Dlaczego nie było u nas wersji Unrated?Szkoda.
Akurat to mnie też zdziwiło, ale pewnie dlatego, że wersja rozszerzona wyszła później i doszło tam 7 min filmu. Kupiłem w Usa, a naszej się pozbyłem. W Polsce nie ma tendencji do wydań remasterów i wypuszczania rozszerzonych wersji. Naturalnie poza Hobbit i Władca pierdzieli. Chyba więcej nie kojarzę. Zwróć uwagę ile dystrybutorów zrezygnowało z wydań filmów bd. Należy się cieszyć , że cokolwiek jest
(26-04-2019, 13:58)Kirek napisał(a): [ -> ]No nic swoje zdanie wyraziłem, dalsza dyskusja chyba nic nie zmieni.
A co zmieni jeden temat gdzie będziemy mogli dyskutować o pociętych ocenzurowanych filmach? Można dodawać w tematach o filmach jak i pisać tutaj.
Stron: 1 2