Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Skazani na Shawshank
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
W Niemczech 28 czerwca premiera steelbooka 'Skazani na Shawshank'

[Obrazek: thumb-lg-3395305-die-verurteilten-steelb...bilaum.jpg]
Digibook też będzie. Zavvi ochoczo wznowiło ten sam jakiś czas temu, ale zrobić remaster to nie ma komu.
(09-05-2019, 13:21)Wolfman napisał(a): [ -> ]Zavvi ochoczo wznowiło ten sam jakiś czas temu
?
Coś mi sie jednak zdaje, że jednak trochę inny ( no chyba, że się mylę i taki jak powyżej też był).

Ja mam ten, kupiony w lutym:
https://www.zavvi.com/blu-ray/shawshank-redemption-limited-edition-steelbook/11835092.html

Ma 4 płyty, a ten powyżej, teoretycznie tylko jedną.
(09-05-2019, 13:21)Wolfman napisał(a): [ -> ]Zavvi ochoczo wznowiło ten sam jakiś czas temu, ale zrobić remaster to nie ma komu.

W USA prawa do Shawshank ma Warner więc niewykluczone, że zrobią nam niespodziankę z remasterem 4K. Oby teraz, a nie za np. 5 lat Smile

Ten niemiecki steelbook będzie miał tę samą płytę co wydanie od Euro Video z 2009 r. - w stosunku do UK przynajmniej jest troszkę lepsza kompresja (dla zwykłego śmiertelnika raczej mikroskopijne różnice) oraz bezstratna ścieżka dźwiękowa DTS-HD MA 5.1. W niemieckim wydaniu również znajdują się angielskie napisy.
(09-05-2019, 13:30)sebas napisał(a): [ -> ]Coś mi sie jednak zdaje, że jednak trochę inny ( no chyba, że się mylę i taki jak powyżej też był).
Ten sam, mam kupiony około roku wcześniej.

(09-05-2019, 14:09)misfit napisał(a): [ -> ]W USA prawa do Shawshank ma Warner więc niewykluczone, że zrobią nam niespodziankę z remasterem 4K. Oby teraz, a nie za np. 5 lat
Wszyscy ci wydawcy tak przeciągają terminy, że ludzie poumierają, którzy mają do tego sentyment i kupią, a resztę to obejdzie i obejrzą na jakimś serwisie.
(09-05-2019, 14:36)Wolfman napisał(a): [ -> ]Ten sam, mam kupiony około roku wcześniej.
Czyli jak mniemam jedna płyta w pudełku (brak bonusowych DVD) i bezastratne audio?
@Wolfman
Ja mam dokładnie ten:
http://filmozercy.com/filmoskop/edition/787412
To są skany mojego egzemplarza. Są 4 płyty w środku. Grafiki na steelbooku, jak widać trochę inne niż na Twoim egzemplarzu. Może to jednak inne wydanie? Możesz sprawdzić i porównać EAN?
13 listopada premiera PIERWSZEGO polskiego wydania na Blu-ray.

[Obrazek: thumb-lg-5133008-skazani-na-shawshank-st...-frank.jpg] [Obrazek: thumb-lg-5133004-skazani-na-shawshank-da...-frank.jpg]
[klikając w okładkę przejdziecie do wydania w filmoskopie]
11 lat po debiucie film na BD dostajemy wydanie z napisami PL. Dobre!

Czekam na UHD, archaiczne wydanie ze średnią jakością obrazu mnie nie interesuje.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7