Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Polskie sklepy internetowe - promocje
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Chyba nigdy nie zrozumiem tych promocji na empiku

[Obrazek: Untitled-1.jpg]
(14-04-2020, 16:03)harvester84 napisał(a): [ -> ]Chyba nigdy nie zrozumiem tych promocji na empiku
Przy promocji 3 za 2 koszyk nalicza ceny podstawowe, a nie obniżone innymi promocjami. Napisano w regulaminie promocji. Promocje sie sumują się.
Chociaż dziś rano przez kilka godzin się sumowały, tzn. m. in. wchodziły ceny premium, ale potem się spostrzegli i poprawili Big Grin
(14-04-2020, 16:07)KaMario napisał(a): [ -> ]Promocje sie sumują się.
Chociaż dziś rano przez kilka godzin się sumowały, tzn. m. in. wchodziły ceny premium, ale potem się spostrzegli i poprawili
Czyli Ci co mają premium włączone nie mogą skorzystać z tej promki? Bo chyba nie da się "wyłączyć" tych premium cen które są prawie takie same. Jeśli tak to działa no to faktycznie super ta premium usługa Wink Szczególnie miłe dla tych którzy za to jeszcze płacą bo ja akurat "testuje" darmowe 2 miechy ale jeśli tak to ma wyglądać no to faktycznie "zachęcające"
Rano jak zamówiłem 3 filmy to jeszcze wchodziły ceny z premium a teraz jak sprawdzałem to faktycznie nalicza ceny podstawowe. Empik i te ich promocje Wink
(14-04-2020, 16:15)lukee napisał(a): [ -> ]Czyli Ci co mają premium włączone nie mogą skorzystać z tej promki?
Mogą skorzystać, ale koszyk nalicza 3 za 2 od cen podstawowych już teraz, a nie od cen Premium (5% niższych).
Mi rano też udało się złożyć zamówienia jak koszyk jeszcze sumował promocje.

(14-04-2020, 16:15)lukee napisał(a): [ -> ]no to faktycznie "zachęcające"
jest darmowa dostawa na zachętę Big Grin w ramach Empik Premium
(14-04-2020, 16:43)KaMario napisał(a): [ -> ]
(14-04-2020, 16:15)lukee napisał(a): [ -> ]Czyli Ci co mają premium włączone nie mogą skorzystać z tej promki?
Mogą skorzystać, ale koszyk nalicza 3 za 2 od cen podstawowych już teraz, a nie od cen Premium (5% niższych).
Mi rano też udało się złożyć zamówienia jak koszyk jeszcze sumował promocje.


(14-04-2020, 16:15)lukee napisał(a): [ -> ]no to faktycznie "zachęcające"
jest darmowa dostawa na zachętę Big Grin w ramach Empik Premium

A to nie była promocja z serii zróbmy promocje i podwyższymy ceny dzień przed nią Wink ,żeby lepiej wyglądało i mniejsza realna zniżka finalnie była Smile
(14-04-2020, 16:43)KaMario napisał(a): [ -> ]Mogą skorzystać, ale koszyk nalicza 3 za 2 od cen podstawowych już teraz, a nie od cen Premium
Mam w koszyku 3 filmy z tej ich promocji i koszyk nie obniża cen tak by najtańszy film był za free.
A na pewno wszystkie filmy są sprzedawane przez empik? I jeszcze te w przedsprzedaży też nie liczą się do promocji 3 za 2.
Kliknąłem w ich baner promocyjny i wybrałem 3 filmy z listy, nic nowego, wszystko nasza dystrybucja i każdy ma wysyłka w 72 godziny.
No to nie wiem, u mnie wszystko działa poprawnie. Jedynie filmy w przedsprzedaży nie wchodzą do promocji 3 za 2.