Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Polskie sklepy internetowe - promocje
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Pisałem przede wszystkim o ludziach którzy, krótko mówiąc, siedzą w temacie, nie o Januszach, choć po poście Bipo wnioskuję że i tacy się tu kręcą...
Dla osób, które szukają Blade Runner 2049 w 4K a nie zależy im na polskiej wersji językowej (tak, wiem - jak to potem sprzedać?!) nówka za niecałe 54 zł:
https://www.amazon.pl/gp/product/B0764RLN73/ref=ox_sc_act_image_1?smid=A2R2221NX79QZP&psc=1
Po dołożeniu do 100 zł mamy darmową przesyłkę.
A co uważasz że ludzie tylko język polski znają?
(09-08-2021, 12:48)engajner napisał(a): [ -> ]A co uważasz że ludzie tylko język polski znają?
Wprost przeciwnie. Mój komentarz odnosił się wyłącznie do forumowiczów, którzy czasem wypowiadają się w takim duchu, że jak kupować filmy to tylko z polską wersją językową. Konkretnie ktoś mnie nawet tu ostatnio "obsztorcowywał", że nie opłaca się kupować innych wersji, bo jeśli będę chciał kiedyś filmy sprzedać to mało kto mi je kupi. Sam w mojej kolekcji mam wiele wersji wyłącznie po angielsku, bez lektora/napisów (jest to też o tyle fajne, że ceny tych wydań są często dużo niższe). Przy niektórych filmach jednak ważna jest dla mnie ich obecność - są to takie filmy, które planuję oglądać z dziećmi w najbliższych latach (a więc zanim będą wystarczająco znać angielski).
Jak już piszemy o Polskim Amazonie, nowa wersja 7 Wspaniałych w 4K za 53,67, wydanie Francuskie z lektorem i napisami PL!
(09-08-2021, 12:48)engajner napisał(a): [ -> ]A co uważasz że ludzie tylko język polski znają?
Zajrzyj sobie na forum komiksowe, gdzie niedawno rozpętano burzę o publikację w jednym wątku ofert wydań polskojęzycznych i obcojęzycznych. Admin w panice rozdzielił tematy, by zadowolić krzykaczy. Sick
Na dvdmax oferta dnia Arrival 4K za 44,99:
https://www.dvdmax.pl/nowy-poczatek-blu-ray-4kblu-ray,art1233670
dvdmax
Glass 4k za 29,99 zł
Zamówiony dziękiSmile