Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Polskie sklepy internetowe - promocje
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
1 który mnie interesuje tymczasowo brak towaru

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
Pearlzfan

BR2049 bez PL, a jak już zaczynasz kopiować coś z innego miejsca, to chociaż o tym wspomnij ... bo inaczej to trochę słabo Cool
Stary, komentarz "napisy PL" nie jest przy każdym tytule, to chyba coś sugeruje Smile
Ponadto, dałem link do oferty, jak jesteś na tyle leniwy, żeby nie kliknąć i sobie sprawdzić detale interesującego Cię tytułu, to nie mój problem Smile
Promocja w Empiku już chyba działa. Do przygotowanych przeze mnie w koszyku pozycji naliczono rabaty w formule 3 za 2. Oczywiście ceny premium wyparowały.
Promocje w/g tej strony zaczynają się od 10. Tak wynika z tego zegara odliczającego czas do rozpoczęcia promocji.
Promocja 3 za 2 na filmy blu-ray już działa.
Ceny w koszyku naliczane są od podstawowych (nie od Premium).
Oczywiście obejmuje tylko filmy z dostępnością 24h, a dziwnym trafem wszystkie ostatnie nowości od Galapagos, np. Godzilla vs Kong, Mortal Kombat, od soboty rana mają dostępność 72 h Big Grin
[Obrazek: empik.jpg]
Z tego co zauważyłem, to te filmy muszą być wyłącznie w magazynie Empiku, bo jak dodałem jakiś z oferty np:. dvdmaxu, to mi nic nie naliczyło.
(06-09-2021, 08:05)piti198 napisał(a): [ -> ]Z tego co zauważyłem, to te filmy muszą być wyłącznie w magazynie Empiku, bo jak dodałem jakiś z oferty np:. dvdmaxu, to mi nic nie naliczyło.

Tak jest zawsze, można filtrować po sprzedawcy Tongue