Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Polskie sklepy internetowe - promocje
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Bo nie produkują dvdmax ma wykupiony spory nakład i czym mniej sztuk zostaje tym cena rośnie Smile

Za to wydanie 250zł sobie życzą.
Może Filmostrada szykuje wydanie 4k Szeregowca, stąd teraz nagle promocja Smile
Kolekcja Harrisona Forda znów w przystępnej cenie:
https://www.amazon.pl/gp/product/B011R3YOL4?smid=A2R2221NX79QZP&psc=1
(11-12-2021, 11:21)lovelybones napisał(a): [ -> ]Może Filmostrada szykuje wydanie 4k Szeregowca, stąd teraz nagle promocja Smile

Rozmawiałem dzisiaj z Filmostradą odnośnie ich nowych wydań i... promocja była nie na wydania Imperiala, ale na Filmostrady. Widocznie poszło większość nakładu, bo wydanie Filmostrady stoi już po 200 zł.

Dodatkowo w DVDmax i Media Markcie po 99 zł dostępne są wszystkie części Mission Impossible na 4K.
To kiedy była premiera Szeregowca of Filmostrady?

(13-12-2021, 16:27)KamilOnline napisał(a): [ -> ]Widocznie poszło większość nakładu
To ile ten nakład wynosił? 5 sztuk?
Dziwna ta promocja u nich ,sami nie wiedzą co mają i co dają,w sobotę kupiłem zaraz po tym jak się pojawiło na stronie ,dzwoniłem do nich z pytaniem którą wersję będą wysyłać od Imperiala z poprawną okładką czy z błędem o ilości płyt,dziewczyna miała odpisać na maila lub zadzwonić z informacją ,czekam do teraz i cisza Smile ,a tu proszę wznowienie już od Filmostrady.A i na stronie mają błąd z wersją audio Pl 5.1,faktyczna wersja to chyba 2.0 Pl,czy o czymś nie wiem ?
To jakaś kpina jest z tymi polskimi wydaniami. Wypuszczą w niewielką ilość egzeplarzy, jakiś cwaniak od razu wykupuje prawie cały nakład i winduje cenę do absurdalnego poziomu. Zagranicą te same filmy przez kilka dobrych lat są dostępne, a u nas jak się nie kupi zaraz po wydaniu, to można zapomnieć o rozsądnej cenie.
Dziś przyszedł Szeregowiec z tej promocji DVDMAX
dostałem wydanie z nieistniejącego imperiala,czyli pierwszy nakład
Czyli prawdopodobnie wydanie Filmostrady przed nami. Stawiam, że za 99 zł. To stąd była ta wspaniała "promocja" za 120 zł.
(14-12-2021, 17:58)lovelybones napisał(a): [ -> ]Czyli prawdopodobnie wydanie Filmostrady przed nami. Stawiam, że za 99 zł. To stąd była ta wspaniała "promocja" za 120 zł.

Hmmm... ciekawe, bo rozmawiałem z dyrektorem handlowym Filmostrady i twierdził, że w promocji był też ich nakład.