Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Polskie sklepy internetowe - promocje
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
I wszystko rzecz gustu Smile Dobra rozrywka i dobry Liam - dobre kino na długie wieczory zimowe..
Dla mnie każda część warta obejrzenia - w kolejności 8 - 7 - 7 / 10..
Od siebie polecam..
Tym bardziej że ceny spoko po wznowieniu bo używki nie tak dawno chodzily po 2 x tyle a nawet więcej..
Dobrego weekendu..
Uprowadzona 2 dziś o 21.05 na TVN.
Można liznąć troszkę filmu, a jak zaciekawi - kupować.
Dzięki lukee za info o wznowieniu tych trzech części.
Kolejny raz skorzystałem z Twojego cynku.
Filmiki zakupione.

Edit.
Pojawiło się również wznowienie trzech części "Niezniszczalnych".
Pojawiło się wznowienie Obecności 2, na empik.com za 34.99
Witam

"Coś" się dzieje na empik.com
Aladyn za 27,99 zł na Blu
Ocean's 8 za 21 zł na blu
Król Lew 34,99
filmy marvela min. Avengers wojna bez granic 19,50 ,Ant-Man i Osa również 19,50 ,czarna pantera 13,50 zł są i inne marvela przecenione
Może kogoś to zainteresuje, niestety nie wiem nic więcej o innych filmach nie wiem jak wyłapać wszystkie przeceny.
Na stronie nie ma jeszcze info.

Proszę o usunięcie tego posta ,właściwy jest w odpowiednim dziale
W tej promocji w dobrej cenie jeszcze:
Belfer - 36zł
Lego Batman 3D - 18zł
Liga sprawiedliwości 3D- 18zł
Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi 3D - 30zł
Pokot - 15zł
Alicja po drugiej stronie lustra - 12zł
To chyba już po promocji albo tradycyjny empikowy " błąd systemowy", bo wiele z tych tytułów już w wyższych cenach.
Zdecydowanie już po. Większość filmów w tych cenach szybko zniknęła. Moje 2 (2 x 2 filmy) zamówienia tym razem przyjęte do realizacji (godz. 14 05 - 14 07) także pozostaje czekać do momentu wysyłki czy się jeszcze nie rozmyślą Smile

Edit 03.01.2022 - dziś z przykrością zostałem poinformowany a anulowaniu zamówienia nr 2 (pierwsze na szczęście (??) dotarło przed nowym rokiem) - reasumując w tym przypadku 50% skuteczności zamówień - jest jest jest Big Grin
..a to i tak lepiej aniżeli gdzieś na jesieni gdy były promocje bondów 4k i blu-ray (wówczas tylko 1 z 4 zamówień nie anulowane)... to aktualny rekord "oplucia" empiku
także ogólnie to ten tego..
Pozdrawiam
Forrest Gump UHD + BD, bez PL. Dvdmax, 29,99 zł.

https://www.dvdmax.pl/forrest-gump-blu-ray-4kblu-ray,art1466959
Stan zagrożenia UHD + BD, polski lektor I napisy. Dvdmax 59,99 zł.

https://www.dvdmax.pl/stan-zagrozenia-blu-ray-4kblu-ray,art1466938