Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Polskie sklepy internetowe - promocje
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(29-01-2022, 11:19)Reacher napisał(a): [ -> ]Na razie nie czuję takiej potrzeby więc jak coś Ci nie pasuje to po prostu tego nie czytaj.
Tak właściwie to Twoje spamowanie ofertami DVDmax jest jednak kłopotliwe min. dla mnie i nie chodzi tu o to czy ktoś chce przeczytać post czy nie. Każdy wie, że codziennie jest promo dnia na DVDmax i sam sprawdzam bezpośrednio na DVDmax, nie trzeba chyba o tym bębnić za każdym razem. Takie spamowanie powoduje, że być może przeoczę post od kogoś innego jeśli codziennie widzę na głównej informację o nowym poście w "Polskie sklepy internetowe - promocje" i już wiem, że na 99% będzie to oferta dnia, ale jednak pasuje sprawdzić na wszelki wypadek czy nie jest to coś innego. Dodatkowo wrzucasz oferty wybiórczo, wg swojego gustu. Najlepszych wyjściem będzie chyba jak założysz sobie nowy temat "DVDmax - operty dnia" i tam będziesz to wrzucał.
Nie wiem o co robisz tą zadymę, dvdmax to polski sklep, a tu są promocje z polskich sklepów. Jak Ci ktoś przeszkadza, to możesz sobie w profilu dodać kogoś do ignorowanych.
(29-01-2022, 12:38)Aradiel napisał(a): [ -> ]jeśli codziennie widzę na głównej informację o nowym poście w "Polskie sklepy internetowe - promocje" i już wiem, że na 99% będzie to oferta dnia

Grubo przesadzasz z tym codziennie, bo to oznacza około 30 razy w miesiącu więc ma się to nijak do rzeczywistości. Idąc Twoim tokiem myślenia nie ma sensu o niczym informować bo każdy może sobie sam codziennie sprawdzać ofertę dvdmax, empika, smyka, amazona itp. Sorry, że wrzucam oferty wybiórczo, nie według Twojego gustu.
Jak dla mnie nie ma problemu. Temat jest od tego.
(29-01-2022, 13:05)Reacher napisał(a): [ -> ]Idąc Twoim tokiem myślenia nie ma sensu o niczym informować bo każdy może sobie sam codziennie sprawdzać ofertę dvdmax, empika, smyka, amazona
Oferta dnia DVDmax jest stałym punktem sklepu i możesz się jej spodziewać codziennie po północy. A jakich promocji spodziewasz się codziennie na smyku, empiku i amazonie? Więc argument chybiony. I takie wrzutki są jak najbardziej mile widziane, oferta dnia DVDmax to nic poza spamem Smile Ale spoko, większość jak widzę nie ma nic przeciwko, więc ja sobie z tym będę musiał poradzić.
Nie mam nic przeciwko bo nie wchodzę na co dzień na strony sklepów, a na forum tak.
Ja tez akurat nie widze problemu, a jakby komus sie chcialo wrzucac jakies znizki z empiku czy smyka to czemu nie, moze ktos skorzysta - ja podobnie jak Gieferg poza amazonem nie sprawdzam raczej nigdy ofert rabatowych, a tutaj zerkam.
Ten temat jest przede wszystkim do tego.W jednym miejscu mam w razie co promocje z różnych sklepów i nie muszę latać po różnych stronach.
Może zwyczajnie osobny temat dla dvdmax w dziale zakupy by was pogodził Wink