Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Polskie sklepy internetowe - promocje
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(26-05-2022, 18:47)RylandGrace napisał(a): [ -> ]Jest to wydanie w opakowaniu formatu płyt winylowych. W środku są 3 płyty blu-ray czy tam dvd i czasami jakieś dodatki w postaci grafik koncepcyjnych itp…
Pierwszy raz spotkałem się z takim wydaniem. Ale kupiłem. Mam nadzieję że będzie Ok, bo w opisie jest jedną płyta. Tak ogólnie ciekawy ten sklep Lally Store. Mają Tenet 4K w steelbook za 73 zł z Polską wersją. Gdybym nie kupił już film to może bym łyknął. Coś tanio, prawda?
Od Lally Store brałem już przynajmniej 4 razy, ceny zawsze bardzo dobre. Raz odtwarzacz w ogóle nie chciał odtworzyć filmu, w menu nie wyświetlał żadnych opcji. Odesłałem, kasę szybko zwrócili. Pozostałe zakupy bez żadnych zastrzeżeń. Solidny sprzedawca, można brać bez obaw.
To już chyba ze czwarta dyskusja czy Lally store jest godny zaufania. Może jakieś ogłoszenie trzeba dać na głównej? Wink
Odpisałem bo afflux to nowy użytkownik. Zakładam, że mógł nie czytać wszystkich wcześniejszych dyskusji Smile .
@Wolfman Smile
Pl wersja?

Wysłane z mojego SM-G996B przy użyciu Tapatalka
Miałem to wydanie z UK. We wszystkich filmach są napisy PL.
Wygląda na to, że to brytyjskie wydanie. Jeżeli tak to we wszystkich 8 filmach są polskie napisy.
Dziękuję zamówiłem

Wysłane z mojego SM-G996B przy użyciu Tapatalka
Dotarł pakiet wydanie przyszło z Hiszpanii. Jest to wydanie angielskie napisy pl we wszystkich filmach