Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Polskie sklepy internetowe - promocje
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Z tego co pisze na blu-ray.com to to wydanie hiszpańskie nie ma polskich napisów ani lektora ani na płycie 4K ani blu ray. Na zdjęciu tylnej strony okładki na dvdmax też nie ma informacji, że jest polska wersja językowa


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Na płycie 4K jest lektor i napisy PL.
American Gangster 4k za 55 pln na >> amazon.pl
Aquaman 4k za 61 pln >>amazon.pl
Dobrze że jeszcze ktoś kultywuje te już zaginione tradycje kolekcjonowania
"Miasto złodziei" UHD, wg opisu Dvdmax polski lektor i napisy - 39,99 zł.

https://www.dvdmax.pl/miasto-zlodziei-blu-ray-4kblu-ray,art1630543
Dzięki leszekm, kupiłem. Na marginesie na amazon. pl wyskoczył mi odtwarzacz Panasonic UB 9000 za 1799. To chyba dobra cena . Przepraszam to błąd w opisie. Nglowek mówi o ub9000 a w opisie jest to 820. Nie mój błąd ale mogłem doczytać. Sorrki
(05-09-2022, 02:28)pred895 napisał(a): [ -> ]American Gangster 4k za 55 pln na >> amazon.pl
.................
Według opisu na stronie amazon.pl - Studio ‎Universal Pictures Vidéo France SAS
z kolei foto pokazuje na okładce (wąski bok okładki - 832 521 9) nr wydania włoskiego?? (https://p-nt-www-amazon-it-kalias.amazon.it/American-gangster-4k-ultra-hd/dp/B0B4BDXS6T) - niby France
zgłupiałem
czy ktoś zamawiał tę pozycję z amazon.pl i mógłby potwierdzić wersję PL ?
Próby wsparcia filmoskopem i innymi stronami spełzły na totalny braku upewnieniu co do PL - w wydaniu FR z wersją PL pokazywany jest ma skanie nr 831 991 1
Z góry dziękuję za pomoc w (nie)oczywistej kwestii
empik
Z okazji Premium Week dla posiadaczy konta Premium
Filmy 3za2
Takie 3za2 że biorąc 3 filmy płacę jak za ... 3 ? Tak mam premium. Prosty przykład Cry Macho 49.99 + Obecność 3 49.99 + Mistrz 49.99 = 149.97 i to jest ich 3za2 zaraz się będę tłumaczyć że cena katalogowa ( kto i jak ją ustala ?) chuj** dupa i kamieni kupa