Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Zagraniczne sklepy internetowe - promocje
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
A przewiń ekran ociupinę wyżej:
(16-03-2023, 10:21)piti198 napisał(a): [ -> ]amazon.it
4K UHD - 3 za 39€
Po co pisać 2 razy o tej samej promocji? Czy ktoś czyta wcześniejsze posty przed wstawieniem swojego?
Na amazon.it są dwie różne promocje 3 za 39Euro.
The Last Dance na zavvi za 15 funtów - jak ktoś jeszcze może tam kupować, to chyba nie ma co się zastanawiać.
(24-03-2023, 02:42)Mefisto napisał(a): [ -> ]The Last Dance na zavvi za 15 funtów - jak ktoś jeszcze może tam kupować, to chyba nie ma co się zastanawiać.

Zapomniałeś, że zavvi nie wysyła już za granicę, a nie każdy ma rodzinę/znajomych w UK.

Od godziny 15 promocja na powerhouse. Na razie jest tam tylko informacja.
Sklepik 88 films

Po wstukaniu kodu: BUMS dostajemy 30% znizki,przy zakupie powyzej 45£.
Co prawda ubogo w tym sklepie z pozycjami w porownaniu z amazonem, ale moze ktos sie skusi.
To nie promocja ale informacja, że te nowe wydanie Leon Zawodowiec 4K steelbook można zamówić na polskiej stronie Zavvi z wysyłką do Polski.
https://www.zavvi.com.pl/elysium.search?search=leon+steelbook
(24-03-2023, 09:31)piti198 napisał(a): [ -> ]Zapomniałeś, że zavvi nie wysyła już za granicę, a nie każdy ma rodzinę/znajomych w UK.

Dlatego czytamy zdania ze zrozumieniem - napisałem wyraźnie, że jak ktoś jeszcze może tam kupować. A temat jest od informowania o promocjach, a nie informowania o promocjach z podziałem na możliwości.

Shawscope Volume 1 Limited Edition znowu taniej, choć drożej niż ostatnio
Chyba miałem czym innym zaabsorbowaną uwagę, bo jakoś umknęła mi ta informacja. Big Grin
powerhouse
Sale