Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Zagraniczne sklepy internetowe - promocje
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(22-07-2021, 18:00)Diocletian napisał(a): [ -> ]Tak, ale...
Only ships to US & Canada.
Zawsze można przez rodzinę ogarnąć lub pośrednika Smile . Tylko pytanie jaki region będzie na płytach bo na razie brak szczegółów na ten temat w specyfikacji.
A jaki ma być region skoro płyty UHD są region free?
Nikt ci jeszcze nie powiedział, że z reguły jest też druga płyta BD? ?
Która, gdy jest wydana w USA, z reguły ma region 1.
Mam pytanie, próbuję kupić na Amazon de, 10 filmów wychodzi coś ponad 300zł i teraz zonk, dolicza mi za "pakowanie i wysyłkę" prawie 400zł!!! Robię zakupy któryś tam raz i takich cyrków jeszcze nie było, filmy są różne część 4k + zwykłe blu-ray, ktoś wie o co chodzi? Transakcję próbuję zrealizować jak zwykle przez przelewy 24?
Wszystke te przedmioty sprzedaje Amazon? Czy próbujesz kupić od niezależnych sprzedawców, którzy ustalają własne koszta i to czasami przesadzone by cena przedmiotu wydawała się bardziej konkurrencyjna...do momentu podliczenia wysyłki.
Było już ostatnio ktoś wstawiał screena że wszystko pochodzi od sprzedawcy amazon także to nie jest problem kwestii różnych sprzedawców, słyszałem że wystarczy założyć nowe konto amazon i tam policzy dobrze..
9 filmów od SOLERA TELECOM AG
Nie wiem, może ktoś od nich dodać parę filmów do koszyka i zobaczyć, czy ma to samo? Chciałem zapłacić kartą i to samo.
w 4k np Snatch, Hellboy, Jerry Maguire
Za jeden film od nich nalicza mi w koszyku €16,01 za wysyłkę.