Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Zagraniczne sklepy internetowe - promocje
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czyli wszystko jasne, zdzierają w cholerę za wysyłkę, szkoda..mają dużo fajnych filmów promocji..no cóż, najpierw niespodzianki od naszej służby celnej za filmy z UK, a teraz to..heh
Dzięki za pomoc
Można tam wziąć Amazon Prime żeby to obejść i zbić wysyłkę, czy na teren Polski to nie zadziała?
(28-07-2021, 18:31)DaveM napisał(a): [ -> ]szkoda..mają dużo fajnych filmów promocji
Napisz do sprzedawcy, czy jest opcja, żeby wysyłka była fulfilled by Amazon. Zrobiłem tak w przypadku sprzedawcy, który ma boxy Jackie Chana i po wyrzuceniu do koszyka za jeden koszty wysyłki były ~3£ a za drugi 15. Napisałem, czy dałoby radę zrobić tak, żebym za zapłacił za jedną przesyłkę to kupuję z miejsca i gościu odpisał, że doda pozycje do FBA inventory i do 2 tygodni powinny być pozycje z kosztami wysyłki ~3£. Także, jest szansa, warto próbować Smile
(28-07-2021, 19:09)pearlzfan napisał(a): [ -> ]
(28-07-2021, 18:31)DaveM napisał(a): [ -> ]szkoda..mają dużo fajnych filmów promocji
Napisz do sprzedawcy, czy jest opcja, żeby wysyłka była fulfilled by Amazon. Zrobiłem tak w przypadku sprzedawcy, który ma boxy Jackie Chana i po wyrzuceniu do koszyka za jeden koszty wysyłki były ~3£ a za drugi 15. Napisałem, czy dałoby radę zrobić tak, żebym za zapłacił za jedną przesyłkę to kupuję z miejsca i gościu odpisał, że doda pozycje do FBA inventory i do 2 tygodni powinny być pozycje z kosztami wysyłki ~3£. Także, jest szansa, warto próbować Smile
OK, dzięki za info, spróbuję
W sklepie arrow jest znowu dostępny True Romance 4k. Zdaje się ktoś kiedyś pisał, że chciał kupić, ale gdzieś nie było.
Dzięki, choć już zamówiłem z innego sklepu - pytanie czy dojdzie. Z Arrow byłoby z pewnością szybciej i pewniej.