Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Zagraniczne sklepy internetowe - promocje
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jest jakaś zniżka na pierwsze zakupy w aplikacji Amazon? Widziałem, że kilka osób gdzieś pisało o tym, ale nie mogę nic znaleźć, nie nabija się automatycznie.
Jeśli ktoś nie nabył jeszcze, na brytyjskim amazonie The Thing 4k (wydanie w kartoniku) za 13 funtów
https://www.amazon.co.uk/Thing-UHD-Blu-Ray-Region-Free/dp/B09BS4R8D5/ref=sr_1_1?crid=2LZ610EQD5O99&keywords=the+thing+4k&qid=1652292656&sprefix=the+thing+4k%2Caps%2C118&sr=8-1
Dźwięk i napisy pl na płycie 4K - potwierdzam, filmoskop równieżWink
Black Hawk Down 4K UHD za 70 zł z groszami z UK

oraz promka 2 za GBP 13 także na amazon.co.uk

EDIT:
Potwory Uniwersala UHD 4k za niecałe 160 zł plus transport z amazon.es
Na Amazonie znowu 2 4K za 30, ale nie wiem czemu nie wyświetla mi się poprawnie - tylko kilkanaście tytułów wyskakuje, a reszty trzeba szukać. Ktoś tak jeszcze ma?
Tak,  widzę te 30 tytułów w tej promocji Get any 2 for £30.
Poza tym znalazłem:
Cliffhanger 4K
Backdraft 4K
Beetlejuice 4K
Blade Runner 2049 4K
Dunkirk 4K
Ready Player One 4K
No właśnie wchodząc przez konkretne tytuły mam tak, że dany tytuł znajduje się na pozycji pierwszej, a potem cały czas ten sam zestaw, jakby innych nie widziało.
Jak wyszukacie na liście filmów w tej promocji Groundhog Day, to pokaże wam Patriot Day, ale jak Dzień świstaka dodacie do koszyka wyszukując go poza wyszukiwarką na stronie Get 2 for 30, to okazuje się, że też jest w tej promocji. Amazon ¯\_(ツ)_/¯

Eh, gdyby jeszcze Sicario 4K było w tej promce, to bym się połasił.
Opłaca wam się w to w chodzić ? 30 + jakieś 3 funty przesyłka, co daje nam około 93 zł za jeden film. Dla mnie to to w cho.. drogo a nie dobra promocja Tongue
Też tak myślę Smile
Lepiej zaczekać na 3 za 30 funtów na Zavvi. Ta promocja jest dość często i dużo większy wybór.