Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Zagraniczne sklepy internetowe - promocje
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jestem silny, jestem silny, jestem silny... a jebać to! Big Grin
Spoko cena za Cośka w 4k na amazon.es >>> 12,95 euro<<<
Amazon. IT rozsyła kody minus 10 euro na zakupy. Mi działa

Wysłane z mojego SM-G996B przy użyciu Tapatalka
Tradycyjnie od 1 lipca w Barnes & Noble wszystkie Criteriony poszły w dół o 50% w stosunku do ceny sugerowanej. Widzę też, że amazon.com sporą część z nich już też przecenił.
Ja tam odpuszczam ze względu na rekordowy kurs dolara, ale może ktoś inny się skusi...
Kij z kursem dolara - wszystkie vaty i wysyłki zabijają wszelkie promocje.
Ja się skusiłem. Chodził za mną od dawna „Gracz” Altmana i w końcu go solidnie przecenili. A że w pakiecie proponują jeszcze dwa inne znakomite altmany, to się trochę rozpędziłem i wyszło w sumie 7 filmów BD za 770 zł. Okazją tego nie nazwę, ale poniżej dwóch dych za sztukę te Criteriony już raczej nigdy nie spadną, wydania są bardzo porządne (jeśli wierzyć blu-ray.com), a w dolara po 3,50 przy inflacji i wojnie nie wierzę. Jeśli alternatywą jest: drogo albo wcale (ewentualnie: w odległej przyszłości), to pozostaje tylko staranniej wybierać tytuły.
amazon.co.uk
Back To The Future: The Ultimate Trilogy (4K Ultra-HD) [Blu-ray] za £42.49 + £7.50 obniżki w ramach Prime Day lub £15 obniżki przy kasie. Przy aktywowanym amazon prime w kasie wychodziło 37 coś funtów.
amazon.de
In the Mood for Love (Wong Kar Wai) (Special Edition) (4K Ultra-HD) (+ BR) (+ DVD) [Blu-ray] za €22.97 w ramach prime day (normalna cena €31.99)