Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Polskie sklepy internetowe - komentarze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(06-09-2019, 09:25)KaMario napisał(a): [ -> ]Chcecie mi powiedzieć, że na 100% znajdę za granicą odpowiednik z PL każdego z tych tytułów?
Ale zonk dnia co? Big Grin Exy były tylko na bd. W 4k nikt nie wchodzi.
(06-09-2019, 09:26)Gieferg napisał(a): [ -> ]Nie słyszałem jeszcze o wydaniach 4K stricte dla Polski. Sprawdzasz jakie wersje językowe są w danym wydaniu i z tych krajów można sprowadzić identyczną płytę.
Jest jeden film 4K, który w ciekawy sposób potwierdza powyższe. LIFE 4K Smile Zagraniczne wydania posiadają lektor PL, ale nie posiadają napisów. A wydanie polskie? Też posiada wyłącznie lektora, nitk nie dołożył napisów haha Wink
(06-09-2019, 08:56)KaMario napisał(a): [ -> ]No i co z tego, że steelbook?
To, że steelbook podchodzi pod tę samą kategorię co kolekcjonerki itd, a te mają wyższe ceny.

Nowości kosztują maksymalnie £25 za tytuł, tyle w tej kwestii. Skoro już tak bezczelnie manipulujesz, to czemu nie pójdziesz na całość i nie napiszesz że nowości kosztują £68? Proszę bardzo, oto dowód: https://www.zavvi.com/blu-ray/avengers-endgame-4k-ultra-hd-zavvi-exclusive-collector-s-edition-steelbook-includes-2d-blu-ray/12091903.html

Trolololo.
Niczym bezczelnie nie manipuluję, ani nie mam takiego zamiaru.
Potwierdza się... prywatne forum Mierzwiaka i garstki pozostałych osób uznających siebie za super znawców rynku filmowych wydań na fizycznych nośnikach... Jest was dosłownie kilku zapaleńców, którzy nie powiem, z regóły służą radą, bo przecież głównie po to zostało stworzone to forum, ale odbywa się to w takim tonie i w taki sposób, że człowiek ma już dość tej nadętej bufonady...
Nie każdy musi się na wszystkim znać...
Trolololo... Manipulujcie sobie dalej... Ja wysiadam!
KaMario dałbyś spokój. Każdy jest jaki jest, od dawna mogłeś się do tego przyzwyczaić. A jak dajesz jakieś rewelacje, że to są exy na Polskę, to jesteś tu już wystarczająco długo by wiedzieć gdzie i jak to sprawdzić. W temacie uhd z PL wręcz praktycznie każdy film masz na tacy. Mateusz na głównej też to wypisuje. Chyba, że masz klapki na oczach , które dopuszczają dwa tematy 'Polskie sklepy internetowe promocje i komentarze". To wtedy jestem w stanie to zrozumieć. Resztę rzeczy trzeba brać na miękko Big Grin
Wskazanie komuś że kłamie czyni z tego miejsca moje prywatne forum?

Polecam wizytę u psychiatry, wypisywanie takich rzeczy (te wczorajsze też byly niezłe) nie jest normalne.
Nie przepychajcie się między sobą. Niech każdy sobie kupuje gdzie chce i wydaje ile chce na poszczególne wydania Wink Serio, nie ma co każdemu zaglądać do kieszeni. Mam ochotę wydać 300/400zł za specjalne wydanie, czy na 3 filmy... to wydam. Wiem, że to była dyskusja między jedną i drugą stroną i jedna strona chciała dać znać, dać do zrozumienia pewne rzeczy, po prostu uświadomić w aspektach cen w Polsce i na zagranicznych stronach, ale potem na forum robi się "kwas" przez przepychanki słowne, które co jakiś czas wałkowane są w tej samej sprawie.

KaMario forum jest dla wszystkich, każdy ma podobne prawa w wypowiedziach. Może odniosłeś wrażenie, że zrobiło się tu jakieś prywatne forum kilku osób, ale myślę, że to może tak z boku wyglądać, bo głównie kilka/kilkanaście osób się tutaj najczęściej udziela itp. Osobiście mi to nie przeszkadza. Sam rzadko się udzielam, ale zaglądam tu po kilka razy dziennie i dowiaduje się przydatnych informacji albo po prostu czytam dyskusje z ciekawości. Podsumowując nie ma co się na przemian obrażać i wyzywać. Jednych niemiłe komentarze w ich kierunku kompletnie nie biorą i im powiewają, a innych dotykają. Warto o tym pamiętać ;P

Osobiście jak zobaczyłem promocję empiku, że tak powiem "300zł za 3 UHD", to też miałem ochotę napisać, że to w sumie drogo mimo wszystko i można dużo taniej z polską wersją kupić te filmy za granicą, ale w sumie pomyślałem, że to i tak nikomu nic nie da, a tylko rozdmucham lawinę komentarzy z dwóch "stron", więc sobie darowałem. Ma ktoś ochotę? Nie ma problemu. Promocje na UHD na innych stronach każdy widzi, więc co tu doradzać. Smile
KaMario napisał(a):Potwierdza się... prywatne forum Mierzwiaka i garstki pozostałych osób uznających siebie za super znawców rynku filmowych wydań na fizycznych nośnikach...

Niestety fakty są takie, że nie jesteś za bardzo zorientowany w temacie zagranicznych wydań z polską wersją językową w wyniku czego wypisujesz bzdury (jak choćby to z Alitą).
A jak ktoś pisze bzdury to w takich miejscach jak to ktos go zazwyczaj będzie próbował naprostować. Zostaje kwestia jak ten słabo się znający to zniesie. Zamiast się rzucać powinieneś się cieszyć, ze zdobytej nowej wiedzy i pomyśleć jak ją wykorzystać.

Cytat:ale odbywa się to w takim tonie i w taki sposób, że człowiek ma już dość tej nadętej bufonady...
Takie rzeczy w necie należy olewać. Tak po prostu.
Może za krótko tu jesteś i jeszcze nie przywykłeś Tongue
Oczywiście... wszyscy kłamią i są nienormalni, i muszą iść do psychiatry...
Ludzie, którzy tak twierdzą, zazwyczaj sami powinni się tam udać.

(06-09-2019, 13:11)Wolfman napisał(a): [ -> ]KaMario dałbyś spokój. Każdy jest jaki jest, od dawna mogłeś się do tego przyzwyczaić. A jak dajesz jakieś rewelacje, że to są exy na Polskę, to jesteś tu już wystarczająco długo by wiedzieć gdzie i jak to sprawdzić. W temacie uhd z PL wręcz praktycznie każdy film masz na tacy. Mateusz na głównej też to wypisuje. Chyba, że masz klapki na oczach , które dopuszczają dwa tematy 'Polskie sklepy internetowe promocje i komentarze". To wtedy jestem w stanie to zrozumieć. Resztę rzeczy trzeba brać na miękko
OK przyjąłem do wiadomości i odpuszczam. I szanuję Wasze zaangażowanie i Waszą wiedzę.
Zbulwersowało mnie jedynie wyśmiewanie się z naszych rodzimych polskich promocji. Wszyscy dobrze wiemy jak jest w Polsce i nawet jeśli coś rzucą o 1/3 taniej niż ceny katalogowe to zapewne zawsze gdzieś za granicą znajdzie się ciekawsza cenowo oferta. Ale nie dzierżę czegoś na zasadzie, że wszystko co polskie to niedobre, a np. niemieckie jest super. Mam to w najbliższej rodzinie, więc może jestem trochę przeczulony. Pisałem, że jak na polskie warunki taniej o 1/3 ceny nie jest źle, a tu całe larym w temacie o polskich promocjach, że za granicą jest korzystniej.

Jeśli kogokolwiek uraziłem lub w jakiś sposób obraziłem, to przepraszam.
Cytat:Zbulwersowało mnie jedynie wyśmiewanie się z naszych rodzimych polskich promocji.
No jeśli promocja jest lipna, to wskazanie tego faktu jest jak najbardziej pozytywnym zjawiskiem.