Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Polskie sklepy internetowe - komentarze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dzięki Gief za te słowa z Twojej strony.
Może i racja, że jestem mało obeznany jeśli chodzi o rynki zagraniczne, przyznaję. A z wiedzy robię pożytek, może jak na razie wyłącznie na rodzimym rynku, co nie oznacza, że to się nie zmieni.

CivilWar, również dzięki... Z regóły sam także niewiele się udzielam. A powody tego są takie jak napisałeś.
Skoro już bijemy się w pierś to i ja przepraszam za tego psychiatrę, na przyszłość radzę tylko nie upierać się aż tak przy czymś, czego weryfikacja zajmuje kilka sekund Wink Przyznanie się do błędu nie boli, ja też nie wiem wszystkiego i mogę się mylić w jakiejś kwestii.
Taka tutaj kultura, że pomyślałem, że na inne forum wszedłem. Smile
Mr.Hankey hahahaha. Kulturka czasem musi być, weselej jest Tongue
No to brodzia i spać... :-)
Ja dzięki temu forum zakupiłem mnustwo filmów w fajnych cenach, dlatego trzeba tutaj często zaglądać bo koledzy naprawdę fajne promocje znajdują :-)
(19-09-2019, 06:12)Mateusz napisał(a): [ -> ]Na Empik.com w promocyjnej i najniższej do tej pory cenie znajdziecie steelbook z filmem „Avengers: Wojna bez granic” za 64,99 zł i standardowe wydanie z filmem „Mission: Impossible - Fallout” za 49,99 zł.

http://filmozercy.com/wpis/avengers-wojna-bez-granic-w-steelbooku-za-64-99-zl-i-fallout-za-49-99-zl

Szkoda, że promka ma Fallout (w końcu) pojawiła się 2 dni po tym jak dostałem swój egzemplarz z olxa. Big Grin
(19-09-2019, 07:52)Juby napisał(a): [ -> ]Szkoda, że promka ma Fallout (w końcu) pojawiła się 2 dni po tym jak dostałem swój egzemplarz z olxa.
Już dawno po promce… produkt niedostępny, pewnie mieli jeden zawieruszony egzemplarz.
Tym bardziej nie żałuję. Big Grin  Zresztą, mam z okładką po angielsku bez tego debilnego, czerwonego paska z napisem "BLU-RAY" na górze, więc jestem happy. Smile
(19-09-2019, 06:12)Mateusz napisał(a): [ -> ]Na Empik.com w promocyjnej i najniższej do tej pory cenie znajdziecie steelbook z filmem „Avengers: Wojna bez granic” za 64,99 zł i standardowe wydanie z filmem „Mission: Impossible - Fallout” za 49,99 zł.
Komu Empik zrealizował Avengersów, przyznać się Smile Mnie niestety anulowali kilka dni po zamówieniu...takie déjà vu z zavvi...
(26-09-2019, 09:15)Mateusz napisał(a): [ -> ]Na MediaMarkt.pl ruszyło „Wietrzenie magazynów”. Oferta obejmuje również wydania 4K UHD i Blu-ray, które znajdziecie w mocno obniżonych cenach. W ofercie między innymi:

http://filmozercy.com/wpis/wietrzenie-magazynow-na-mediamarkt-pl-4k-uhd-po-59-zl-blu-ray-od-9-zl

Spóźnili się z tą promocją na M:I:Fallout. Tongue

(26-09-2019, 08:47)KaMario napisał(a): [ -> ]Na empik.com wystartowała promocja Dni Mojego Empiku - drugi film 50% taniej.
Promocją są objęte tylko filmy z dostępnością 24h znajdujące się w magazynie Empik.
Aby skorzystać z promocji należy posiadać kartę Mój Empik przypisaną do konta empik.com.
Promocja nalicza się automatycznie po dodaniu produktów do koszyka - cena drugiego tańszego filmu zostaje obniżona o 50%.
Promocja ważna do godz. 23:59 dnia 29.09.2019 r.

O proszę, jak miło. Miałem czekać z kupnem Batmanów Schumachera na jakąś promocję, widzę że naczekałem się aż cały 1 tydzień. Smile