Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Polskie sklepy internetowe - komentarze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(26-09-2019, 09:15)Mateusz napisał(a): [ -> ]Na MediaMarkt.pl ruszyło „Wietrzenie magazynów”. Oferta obejmuje również wydania 4K UHD i Blu-ray, które znajdziecie w mocno obniżonych cenach. W ofercie między innymi:

http://filmozercy.com/wpis/wietrzenie-magazynow-na-mediamarkt-pl-4k-uhd-po-59-zl-blu-ray-od-9-zl

Ta, jak to dodałeś to już połowa zeszła. Co próbuję dodać 4k do koszyka, to błąd, albo już nie ma Big Grin. Dobrze, że to w cudzysłowie napisałeś.
Udało mi się kupić Trzy billboardy za Ebbing, Missouri 4K UHD  i Jaskółkę w steelu, nie miałem w kolekcji a tu taka dobra cena Wink O Braveheart można było pomarzyć...szybko koszyk zblokowany Huh
W ogóle nie można było dodać. Może było kilka sztuk. Trzy bilbordy były w Uk za grosze, kupiłem za 55 z wysyłką, też z PL. Jaskółkę masz steelbook 4k za prawie tą samą kasę w Zavvi.
(26-09-2019, 10:29)Wolfman napisał(a): [ -> ]Jaskółkę masz steelbook 4k za prawie tą samą kasę w Zavvi.

Ale ocenzurowaną i nie z pl wersją.
Pisaliśmy o tym, dlatego nie ma PL, bo wycięli parę sekund golizny, a w Aquaman usunęli parę kropli krwi. Powściągliwy narodek się z nich zrobił. Jak komuś to wisi, to cena jest super.
Coś tam słyszałeś, że dzwonią, ale nie pamiętasz w którym kościele Smile

https://www.movie-censorship.com/report.php?ID=25667
Dokładnie o tym piszę Smile, bo już to widziałem dawno temu i mam wersję Usa, tyle , że jakbym miał Uk to bym też zostawił.
(26-09-2019, 11:38)Wolfman napisał(a): [ -> ]Dokładnie o tym piszę

Nie bardzo. Pisałeś o kilku sekundach, a wycięte jest ~12 sekund. I nie chodzi o "goliznę".
Misfit to musisz założyć, że obaj nie przywiązujemy do pewnych detali, aż takiej wagi, zwłaszcza w mało istotnym filmie. W każdej scenie leży na łóżku, a idąc do basenu zakryli jej dekolt. Ot cała golizna. Komu będzie zależeć to sobie sprawdzi.
misfit napisał wyraźnie - tam NIE MA PL! Znowu nie rozumiesz, że część osób może nie chcieć filmu bez polskiej wersji?