Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Polskie sklepy internetowe - komentarze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(26-09-2019, 13:06)Wolfman napisał(a): [ -> ]Misfit to musisz założyć, że obaj nie przywiązujemy do pewnych detali, aż takiej wagi, zwłaszcza w mało istotnym filmie. W każdej scenie leży na łóżku, a idąc do basenu zakryli jej dekolt. Ot cała golizna. Komu będzie zależeć to sobie sprawdzi.

Cały czas nie rozumiesz tego, że w BD i UHD w UK chodzi głównie o krew, a nie goliznę, której nie ruszyli.
Jeśli chodzi o dekolt na ostatnim obrazku to wyraźnie jest napisane, że ocenzurowany został spot TV - na nośnikach fizycznych to ujęcie jest nieocenzurowane, również w UK.
(26-09-2019, 13:33)Juby napisał(a): [ -> ]misfit napisał wyraźnie - tam NIE MA PL! Znowu nie rozumiesz, że część osób może nie chcieć filmu bez polskiej wersji?
co ciebie to obchodzi? Poinformowałem go tylko i nic więcej. Szukasz tego filmu, że się za kogoś wypowiadasz? Pisał w tym poście , że musi mieć PL, albo , że ja muszę pamiętać , że kolega powyżej musi mieć PL. Jak musi to zignoruję informację i po problemie, Najwyżej podziękuje.
@Misfit Z tyłu na pudełku jest napisane GORE, więc nie wiem czy krew jest w 100% powodem tego, czy też po prostu, scena łóżkowa, plus krew i przemoc (duszenie) jest już u nich pod kategorię 18. Film ma w UK 15 na pudełku. W Aquaman usunęli parę kropli krwi, ale ten film jest od 12.
haha...najlepsze z tego wszystkiego jest to, że szaman72 pochwalił się, że kupił Jaskółkę i Billboardy, a w odpowiedzi dostaje:
(26-09-2019, 10:21)Wolfman napisał(a): [ -> ]Trzy bilbordy były w Uk za grosze, kupiłem za 55 z wysyłką, też z PL. Jaskółkę masz steelbook 4k za prawie tą samą kasę w Zavvi.
Dobra, tym razem moja wina "Jaskółka 4K", pospieszyłem się, przepraszam Smile
(10-10-2019, 14:23)weiter napisał(a): [ -> ]Na stronie MM nowa promocja.
Drugi produkt 30% taniej.
To niedużo, ale zawsze coś, szczególnie przy droższych filmach.

Tak, już wiemy o tym od dobrych 15 godzin Smile
(25-10-2019, 06:34)adamga89 napisał(a): [ -> ]Na stronie Empika promocja - 50% na drugi film
https://www.empik.com/drugi-film-promocja

Ceny tak sztucznie zawyżone, że nie ma co się w ogóle paprać. Praktycznie połowa z tych filmów jest lub była dostępna między 20-30 zł wszędzie poza empikiem, a tu powyżej 40 zł.
Też to właśnie zauwazylem ale może ktoś coś znajdzie dla siebie...
No i ładnie . Wziąłem sobie Avengers koniec gry i Green book na bluryjkach . Empik taki dobry .
(25-10-2019, 07:05)Marioo napisał(a): [ -> ]
(25-10-2019, 06:34)adamga89 napisał(a): [ -> ]Na stronie Empika promocja - 50% na drugi film
https://www.empik.com/drugi-film-promocja

Ceny tak sztucznie zawyżone, że nie ma co się w ogóle paprać. Praktycznie połowa z tych filmów jest lub była dostępna między 20-30 zł wszędzie poza empikiem, a tu powyżej 40 zł.
Żeby było ciekawiej, promocją objęte są tylko filmy z dostępnością 24h.
A już myślałem, że jednak coś wybiorę...
Mogli by w końcu dać promocję obejmującą filmy bez polskich napisów.
(13-11-2019, 21:20)Mateusz napisał(a): [ -> ]Do godziny 23:00 na Empik.com możecie skorzystać z 10 zł rabatu przy zakupach za minimum 99 zł.

http://filmozercy.com/wpis/10-zl-rabatu-tylko-do-23-00

BTW empik zaczął trochę myśleć i gdy zabrakło jednego filmu w zamówieniu to nie anulowali wszystkiego jak leci tylko wysłali to co było na stanie i tak Jumanji UHD z wiadomych przyczyn poszło się Je@# a White boy Rick już do mnie jedzie Wink