Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Polskie sklepy internetowe - komentarze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Nom niezła promka już kiedyś była Smile
Zgadza się. Mam już status wysyłki "skompletowane" więc w ciągu 1-2 dni powinno być do odbioru.
(12-12-2019, 14:11)Juhas napisał(a): [ -> ]Everest UHD za 28 zł z wysyłką w cenie
https://www.shop4pl.com/4k-uhd/everest-4k-uhd-blu-ray
Dzięki już kupione

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka
(12-12-2019, 14:16)lukee napisał(a): [ -> ]Na smyk.com promocja 2gi film za pół ceny. Oczywiście jak to u nas w kraju większość pozycji nagle otrzymała absurdalne ceny np. wydania 3d po 100+ zł albo filmy które na premiere byly po 70-80 zl mają teraz takie ceny niby przecenione z np 100-110 pomimo ze nigdy nie mialy takich cen. Zawsze sie zastanawiam przy takich sytuacjach czy tak najwyczajniej mozna ludzi robic w ch***?

No ale wracajac do promocji: https://www.smyk.com/promocje/ksiazki-muzyka-film/filmy-dla-dzieci.html

Sensownie wychodza Pottery w 4K przy zakupie dwoch jak i pare innych wydan 4K lub kolekcja filmow Marvela i DC na BD. Ewentualnie animacje ktorych ceny zostaly nie podniesione.

Harry w Dolby Atmos czy tylko w 5.1?
Jeśli pytasz o 4K to Pottery są w DTS:X.
(12-12-2019, 14:11)Juhas napisał(a): [ -> ]Everest UHD za 28 zł z wysyłką w cenie Tongue

Dzięki. Kliknąłem - zobaczymy czy zrealizują i nie będzie żadnej lipy, bo sklep widzę pierwszy raz na oczy.
(13-12-2019, 15:02)Mefisto napisał(a): [ -> ]Dzięki. Kliknąłem - zobaczymy czy zrealizują i nie będzie żadnej lipy, bo sklep widzę pierwszy raz na oczy.

Zamawiałem już u nich 5 razy i nie było żadnego problemu przesyłki po około tygodniu w skrzynce oraz pakowane zależnie od rodzaju towaru bo zwykle plastiki w pojedynczych sztukach przychodzą w kopercie z folią bąbelkową, a stellbookii i więcej niż jedna sztuka w kartonikach Tongue Posiadam też to wydanie Everestu z poprzedniej tury promocji Big Grin
Witam.
Czy komuś MediaMarkt zrealizował zakup BOHEMIAN RHAPSODY na bluray za 29,99 ?
Złożyłem zamówienie 6 grudnia, do dziś cisza. Zero informacji tylko tyle że zmówienie złożone.
@Piotr44

Tak, w moim przypadku się udało - film odebrałem wczoraj ze sklepu. Potwierdzenie realizacji zamówienia miałem jakieś 2-3 godziny po tym jak je złożyłem.
(13-12-2019, 18:26)Piotr44 napisał(a): [ -> ]Witam.
Czy komuś MediaMarkt zrealizował zakup BOHEMIAN RHAPSODY na bluray za 29,99 ?
Złożyłem zamówienie 6 grudnia, do dziś cisza. Zero informacji tylko tyle że zmówienie złożone.

Podobna sytuacja, zadzwoniłem na infolinię i zamówienie zostanie anulowane z powodu braku towaru Sad